Иргэний хэрэг

Хайлт хийх



// аас
// хүртэл


Бүгдийг харуулах
Огноо asc Дугаар Шүүх Шүүгч Нэхэмжлэгч Хариуцагч
1654 шийдвэр. (хуудас 1/34)
2013.04.17 208 Улсын дээд шүүх Дагвадоржийн Тунгалаг МТ Хан-Уул ХХК Эс Би Транс ХХК
2013.10.02 084 Улсын дээд шүүх Хээмчигийн Сонинбаяр Их Алтан тэвш өргөө ОНӨҮГ Я.Оюун
2013.10.09 597 Улсын дээд шүүх Готовдоржийн Цагаанцоож Мэдээлэл технологийн үндэсний парк "Колорфул квалити" ХХК
2014.01.07 04 Улсын дээд шүүх Цэндийн Амарсайхан С.Батсуурь А.Батзориг, Б.Ариунбат нар
2014.01.07 07 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов “Мега конкрит” ХХК Хариуцагч “Эрэл групп” ХХК,
2014.01.07 8 Улсын дээд шүүх Дашхүүгийн Цолмон Б.Батцэцэг Д.Цагаанхүү
2014.01.07 2 Улсын дээд шүүх Дагвадоржийн Тунгалаг Ц.Сугаррагчаа
2014.01.07 1 Улсын дээд шүүх Дагвадоржийн Тунгалаг “Хатансүлд” ББСБ А.Шарав
2014.01.07 03 Улсын дээд шүүх Батсүрэнгийн Ундрах К.Нурахмет Х.Адилхан
2014.01.07 06 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Т.Энхжаргал Баянзүрх дүүргийн ерөнхий боловсролын 111 дүгээр сургууль
2014.01.07 005 Улсын дээд шүүх Цэндийн Амарсайхан Г.Баярмагнайн нэхэмжлэлтэй О.Цэрэнхандад холбогдох
2014.01.07 09 Улсын дээд шүүх Хээмчигийн Сонинбаяр Монгол Улсын Сангийн яамыг төлөөлж, “Эрх зүйн эрдэмт төв” ТББ “Биотех” ХХК
2014.01.07 10 Улсын дээд шүүх Хээмчигийн Сонинбаяр "Анар Импекс" ХХК Нийслэлийн шийдвэр гүйцэтгэлийн алба
2014.01.09 19 Улсын дээд шүүх Цэндийн Амарсайхан С.Сонинбаяр А.Өлзийжаргал, Р.Ганчимэг нар
2014.01.09 16 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Нийслэлийн татварын газар “Монросруд” ХХК
2014.01.09 18 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Х.Данышпан, А.Мадетбек, Д.Азамат, Т.Мухаметжан, С.Ертай, Ж.Алтынбек, Х.Данекер, Ж.Бирлес, М.Тилеухан, Ө.Бахыт, Ш.Канжилбек нарын 11 хүнийг төлөөлөн Х.Рашат “Бүргэд хайрхан” ХХК-ийн захирал Х.Байдолд
2014.01.09 21 Улсын дээд шүүх Готовдоржийн Цагаанцоож С.Серикгүл Баян-Өлгий аймгийн Засаг дарга
2014.01.09 22 Улсын дээд шүүх Готовдоржийн Цагаанцоож Р.Баясгалан Н.Нансалмаа
2014.01.09 012 Улсын дээд шүүх Хуушааны Эрдэнэсувд Хөвсгөл аймгийн Ус, цаг уур орчны шинжилгээний алба “Минтранс” ХХК, Ч.Доржсүрэн
2014.01.09 15 Улсын дээд шүүх Дашхүүгийн Цолмон “Янгирт” ХХК “Кей Ти Эл” ХХК, Ч.Хонгор нар
2014.01.09 013 Улсын дээд шүүх Хуушааны Эрдэнэсувд “ХААН” банк ХХК-ийн “Сэлэнгэ” салбар М.Оюунчимэг
2014.01.09 14 Улсын дээд шүүх Дашхүүгийн Цолмон Төрийн өмчийн хороо “Элком” ХХК, Монголын уран зургийн галерей, Б.Энхбилэг нар
2014.01.09 17 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Ч.Баярмагнай Д.Гэрэлт
2014.01.09 11 Улсын дээд шүүх Хуушааны Эрдэнэсувд Ж.Болдсайхан
2014.01.09 20 Улсын дээд шүүх Цэндийн Амарсайхан Л.Батсайханы нэхэмжлэлтэй “ Хөвсгөл АЗЗА” төрийн өмчит хувьцаат компанид холбогдох
2014.01.14 25 Улсын дээд шүүх Цэндийн Амарсайхан Н.Сандагдорж Төв аймгийн Баянжаргалан сумын Засаг дарга
2014.01.14 30 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Ч.Урантуяа “Сэлэнгийн долгио” чуулгын дарга Д.Нина
2014.01.14 31 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Ц.Энхжин Чингэлтэй дүүргийн Эрүүл мэндийн нэгдэл
2014.01.14 29 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Б.Долгоржав Л.Адарсүрэн
2014.01.14 24 Улсын дээд шүүх Готовдоржийн Цагаанцоож С.Баттулгын Буянт-Ухаа дахь “Чингис хаан” Олон улсын буудал
2014.01.14 23 Улсын дээд шүүх Готовдоржийн Цагаанцоож “Хөнгөнцагаан эдлэл” ХХК “Зоосонмөнгө” хадгаламж зээлийн хоршоон
2014.01.14 28 Улсын дээд шүүх Хуушааны Эрдэнэсувд З.Батсайхан “НИК” ХХК-ийн Ховд аймаг дахь нефть хангамжийн салбар
2014.01.14 27 Улсын дээд шүүх Дашхүүгийн Цолмон Лю Жянь Бин, Лю Юэй Жуань нар Жао овогт Шю Ин, Жан овогт Чунь Лин нар
2014.01.14 26 Улсын дээд шүүх Дашхүүгийн Цолмон Н.Ерлан Баян-Өлгий аймгийн Статистикийн хэлтэс
2014.01.14 32 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Ховд аймгийн Булган сум дахь Гаалийн газрын Б.Намсрай
2014.01.16 33 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов “НИК” ХХК “Уян хүрд” ХХК
2014.01.16 36 Улсын дээд шүүх Хээмчигийн Сонинбаяр Ц.Жамъянсүрэнгийн Л.Оюун, Б.Мөнгөнцэцэг нар
2014.01.16 40 Улсын дээд шүүх Хуушааны Эрдэнэсувд Ё.Долгормаа М.Баттулга, Ж.Цагаан, “Хэм рояал” ХХК
2014.01.16 39 Улсын дээд шүүх Дашхүүгийн Цолмон Д.Оюунгэрэл О.Баянмөнх
2014.01.16 38 Улсын дээд шүүх Дашхүүгийн Цолмон Сангийн яам Монгол-Оросын хувь нийлүүлсэн нийгэмлэг Улаанбаатар төмөр зам
2014.01.16 34 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Ё.Батбаяр Т.Төмөр-Очир
2014.01.16 35 Улсын дээд шүүх Хээмчигийн Сонинбаяр К.Лида Б.Гүлайшад
2014.01.16 37 Улсын дээд шүүх Хээмчигийн Сонинбаяр Г.Урантуяа Ц.Мөнхтуяа
2014.01.21 41 Улсын дээд шүүх Хээмчигийн Сонинбаяр Д.Сүнжидмаа Ц.Тунгалаг
2014.01.21 48 Улсын дээд шүүх Цэндийн Амарсайхан “Нимонс” ХХК, Н.Саранчимэг, Л.Пүрэвбаатар “Сүү” ХК
2014.01.21 47 Улсын дээд шүүх Цэндийн Амарсайхан Д.Болд Э.Бямбадаш, Г.Нансалмаа
2014.01.21 45 Улсын дээд шүүх Алтангэрэлийн Доржготов Нэхэмжлэгч БНСУ-ын иргэн Жу Нам Чолын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Ч.Амгаланбаяр БНСУ-ын иргэн Ким Бен Жу
2014.01.21 43 Улсын дээд шүүх Хуушааны Эрдэнэсувд Д.Энхсайхан “Бэрэн мортгейж групп” ХХК
2014.01.21 51 Улсын дээд шүүх Готовдоржийн Цагаанцоож Б.Цэцэгмаагийн Л.Архангайд
2014.01.21 50 Улсын дээд шүүх Готовдоржийн Цагаанцоож Сэлэнгэ аймаг, Мандал сум дахь Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх алба “Түнхий” ХХК-ийн захирал Л.Өлзийнаран