Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2014-01-10
Шүүх Дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны 1 дүгээр шүүх
Шүүх хуралдааны зар

ДҮҮРГИЙН ИРГЭНИЙ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ

1 ДҮГЭЭР ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

БАТЛАВ: ШҮҮГЧ                              Б.БААТАР

 

2014.01.06-ны өдөр

1.         Сүхбаатар тохижилт ОНӨААТҮГ-н нэхэмжлэлтэй Сүхбаатар дүүргийн Засаг даргын тамгын газарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Сайханцэцэг 08.30 цагт

2.             С.Дэлгэрмаагийн нэхэмжлэлтэй Үндэсний хөгжлийн хүрээлэнд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 08.30 цагт

3.             “Макс групп”ХХК, “Макс импекс”ХХК-н нэхэмжлэлтэй “Хаан” Банкид холбогдох        иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 09.00 цагт

4.             П.Ганбаярын нэхэмжлэлтэй “Мон лаа”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 09.00 цагт

5.             “Тавин мянга”Сөх-ийн нэхэмжлэлтэй, С.Оюунд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 09.00 цагт

6.             Б.Алтанцэцэгийн нэхэмжлэлтэй, Э.Чулуунтуяад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 09.00 цагт

7.             П.Болдын нэхэмжлэлтэй “Туушин”зочид буудалд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 09.00 цагт

8.             Л.Сарантуяагийн нэхэмжлэлтэй Г.Бадралд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Солонго 09.00 цагт

9.             С.Болормаагийн нэхэмжлэлтэй, Пэг Хуа Сонд холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 09.00 цагт

10.          Б.Энхзулын нэхэмжлэлтэй, Б.Гантөмөрт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Сарангүн 09.00 цагт

11.          Л.Элдэв-Очирын нэхэмжлэлтэй Т.Залаа-Уулд холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Ө.Уянга 09.00 цагт

12.          Н.Уранчимэг, Э,Солонго нарын нэхэмжлэлтэй Б.Эрдэнэбилэгт холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Н.Нарангэрэл 09.00 цагт

13.          Ч.Цэрэнгийн нэхэмжлэлтэй Д.Доржбаатарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Алтанцэцэг 09.00 цагт

14.          Б.Нацагнямын нэхэмжлэлтэй Д.Батчулуунд холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Ц.Цэрэндулам 10.00 цагт

15.          Н.Ундрахбилэгийн нэхэмжлэлтэй Н.Төгсжаргалд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 10.00 цагт

16.          Ц.Мөнхжаргалын нэхэмжлэлтэй Н.Цогтжавхланд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 10.00 цагт

17.          Я.Сарангэрэлийн нэхэмжлэлтэй, П.Батцэнгэлд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 10.00 цагт

18.          УБЦТС ХК-ийн нэхэмжлэлтэй Ц.Ганбатад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Алтанцэцэг 10.30 цагт

19.          Ш.Батсүхийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Цэнгэл 10.30 цагт

20.          Г.Гантуяагийн нэхэмжлэлтэй М.Загд-Очир нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 10.30 цагт

21.          “Голомт” банкны нэхэмжлэлтэй  “Шинэ тос”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 11.00 цагт

22.          МҮОНРТ-н нэхэмжлэлтэй Ө.Цэвэлсүрэнд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 11.00 цагт

23.          Д.Бямбадуламын хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Цэнгэл 11.00 цагт

24.          Назу констракш ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй, ЗГХЭГ-ын Барилга захилагчийн албанд холбогдох  иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 11.00 цагт

25.          Д.Ганболдын хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Цэнгэл 11.30 цагт

26.          Л.Жавзмаагийн нэхэмжлэлтэй Монгол Улсын ерөнхий аудиторт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 11.30 цагт

27.          Намжилсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй “Монгол” банкинд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Сайханцэцэг 13.00 цагт

28.          Б.Амарзаяагийн нэхэмжлэлтэй “Улаанбаатар зам засвар арчлалт” ОНӨААТҮГ-т холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 13.00 цагт

29.          Б.Ганбатын нэхэмжлэлтэй Л.Энхээд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам 13.00 цагт

30.          “Хараа сүмбэр”ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй, Б.Бавуужавт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 13.00 цагт

31.          Нямдоржийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 13.00 цагт

32.          С.Одхүүгийн нэхэмжлэлтэй “Төрийн” банкид холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 13.00 цагт

33.          Д.Дулмаагийн нэхэмжлэлтэй Я.Батбилэгт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 13.00 цагт

34.          Б.Бат-Эрдэнийн нэхэмжлэлтэй Авто тээврийн үндэсний төвд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 13.30 цагт

35.          Эрдэнийн нэхэмжлэлтэй  Үндэсний соёл амралтын хүрээлэнд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 13.30 цагт

36.          Б.Билгүүний нэхэмжлэлтэй Нийслэлийн шийдвэр гүйцэтгэх албанд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 14.00 цагт

37.          НӨХГ-н нэхэмжлэлтэй “Анома”ХХК-д иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 14.00 цагт

38.          Б.Баярцэцэгийн нэхэмжлэлтэй НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 14.00 цагт

39.          “Тианли”ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй “Божмо найзууд”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 14.00 цагт

40.          В.Чинбатын нэхэмжлэлтэй НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 15.00 цагт

41.          “Ажигана”ХХК-н нэхэмжлэлтэй НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 15.00 цагт

42.          “Луутав”ХХК-н нэхэмжлэлтэй А.Баасандоржид холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 15.00 цагт

43.          З.Болорын нэхэмжлэлтэй “Ирмүүн мальтмедиа” ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 15.00 цагт

 

2014.01.07-ны өдөр

1.             Жи Мобайлын нэхэмжлэлтэй Цэндээд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 08.30 цагт

2.             С.Пүрэвжавын хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 08.30 цагт

3.             “Таванбогд”ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй “Монхауз”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 08.30 цагт

4.             Д.Рэнцэнмядагийн нэхэмжлэлтэй Архивын ерөнхий газарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 08.30 цагт

5.             С.Лхагва нарын нэхэмжлэлтэй И.Баттогтох нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Алтанцэцэг 09.00 цагт

6.             Баасансүрэнгийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Цэнгэл 09.00 цагт

7.             Г.Жаргалсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй, Банк хадгаламж зээлийн хоршоодын төлбөр барагдуулах албанд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 09.00 цагт

8.             Л.Дашийхүүгийн нэхэмжлэлтэй, Сандэй Групп ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 09.00 цагт

9.             “Алтай зам”ХХК-н нэхэмжлэлтэй, ЗТЯ-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 09.00 цагт

10.          “ТСВХ”ХХК-н нэхэмжлэлтэй, “Кэй Эйч Эн Эр”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 09.00 цагт

11.          Жамсрангийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 09.00 цагт

12.          “Моннис”ХХК-н нэхэмжлэлтэй, НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 09.00 цагт

13.          Нийслэлийн Татварын газрын нэхэмжлэлтэй, Асар Од ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 09.00 цагт

14.          Т.Хэрлэн нэхэмжлэлтэй, Б.Энхбаярт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 09.00 цагт

15.          Хөдөлмөрийн яамны нэхэмжлэлтэй, Ш.Биндиръяад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 09.30 цагт

16.          “Мобиком”ХХК  нэхэмжлэлтэй, С.Намсрайжавт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Цэнгэл 10.00 цагт

17.          Э.Чингэрэлийн нэхэмжлэлтэй Э.Батжаргалд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 10.00 цагт

18.          “Ник”ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй, “Жи Би Эс импекс”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 10.00 цагт

19.          Дэлгэрнарангийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Б.Сайханцэцэг 10.00 цагт

20.          М.Анхбаярын  нэхэмжлэлтэй, Б.Баярлхагвад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Солонго 10.00 цагт

21.          Б.Бат-Эрдэнийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам 10.00 цагт

22.          Хөдөлмөрийн яамны хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 10.00 цагт

23.          Ц.Батцэрэнгийн нэхэмжлэлтэй, Н.Туяад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 11.00 цагт

24.          З.Мөнгөнхуягийн нэхэмжлэлтэй, Сандэй Групп ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 10.00 цагт

25.          Б.Батцэцэгийн нэхэмжлэлтэй, Н.Гантөмөрт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 11.00 цагт

26.          Батсайханы нэхэмжлэлтэй, “Монголросцветметд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Солонго 11.00 цагт

27.          Д.Оюун-Эрдэнийн нэхэмжлэлтэй, Сандэй Групп ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 11.00 цагт

28.          Д.Моломжамцийн нэхэмжлэлтэй МУИС-н ЭЗС-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 11.00 цагт

29.          В.Мөнхбатын нэхэмжлэлтэй, Р.Оюунд  холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 13.00 цагт

30.          Хөдөлмөрийн яамны хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 10.00 цагт

31.          Ц.Батцэрэнгийн нэхэмжлэлтэй, Н.Туяад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 11.00 цагт

32.          С.Билэгтийн нэхэмжлэлтэй, “Хүмүүс” сонинд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 11.00 цагт

33.          Б.Эрдэнэбатын хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 13.00 цагт

34.          Сэвжидийн нэхэмжлэлтэй Н.Амарсайханд холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Б.Сайханцэцэг 13.00 цагт

35.          Д.Одонбаатарын нэхэмжлэлтэй Ж.Туулд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам 13.00 цагт

36.          В.Мөнхбатын  нэхэмжлэлтэй Р.Оюунд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 13.00 цагт

37.          Д.Дашцэрмаагийн нэхэмжлэлтэй Нийслэлийн яаралтай түргэн тусламжийн төвд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 13.00 цагт

38.          Ч.Цэндэн-Ишийн нэхэмжлэлтэй, “Таванбогд” ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Солонго 13.00 цагт

39.          Капитал банкны хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 13.00 цагт

40.          Г.Мөнхтогоогын нэхэмжлэлтэй, “Терра энержи”ХХК-д  холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 13.30 цагт

41.          О.Идэшийн  нэхэмжлэлтэй Д.Энхтайванд холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Г.Даваадорж 14.00 цагт

42.          Ц.Энхмаагийн нэхэмжлэлтэй, “Харилцаа холбооны зохицуулах хороо”-д  холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 14.00 цагт

43.          С.Хорлоогийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 14.00 цагт

44.          “Бриллекс”ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй С.Алтан-Өлзийд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 14.30 цагт

45.          Б.Мөнхсувдын нэхэмжлэлтэй Н.Болдсайханд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам 14.00 цагт

46.          Б.Оюунгэрэлийн нэхэмжлэлтэй Ц.Гомбосүрэн холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 15.00 цагт

47.          П.Отгонбаярын  хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 15.30 цагт

48.          Б.Одончимэгийн нэхэмжлэлтэй, Э.Баясгаланд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Сайханцэцэг 16.00 цагт

 

2014.01.08-ны өдөр

1. Лхагвадоржийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 08.00 цагт

2. Н.Жаргалсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй, Ц.Тунгалагт холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Г.Даваадорж 08.30 цагт

3. Н.Бямбасүрэнгийн нэхэмжлэлтэй Б.Энхболдод холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 08.30 цагт

4. Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын нэхэмжлэлтэй, “Боршоон Буянт”ХХК- холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 08.30 цагт

5. Д.Бямбажавын хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 08.30 цагт

6. “Ди эй эс эс”ХХК-н нэхэмжлэлтэй, С.Мөнхтуяад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 08.30 цагт

7. “Ататрейд”ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй, “Эн эм ай жи”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Цэнгэл 09.00 цагт

8. Ц.Цэрэнчимэгийн нэхэмжлэлтэй, ЦЕГ, НЗДТГазар, Д.Бат-Оюун нарт холбогдох иргэний хэрэг+

шүүгч Н.Нарангэрэл 09.00 цагт

9. Д.Пүрэвжавын нэхэмжлэлтэй Сандэй групп ХХК-нд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Алтанцэцэг 09.00 цагт

10. “Дарханхаан-Уул”ХХК-н хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам 09.00 цагт

11. Ш.Цогтгэрэлийн нэхэмжлэлтэй Д.Цог-эрдэнэд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 09.00 цагт

12. Г.Бадамцэцэгийн нэхэмжлэлтэй, НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 09.00 цагт

12. Д.Содгэрэлийн нэхэмжлэлтэй, С.Содгэрэлд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 09.00 цагт  

13. И.Орхоны нэхэмжлэлтэй, Халдарт Өвчин судлалын үндэсний төвд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 09.00 цагт

14. О.Алтанцэцэгийн нэхэмжлэлтэй, Ж.Цогтбаяр нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 09.00 цагт 

15. Батжаргалын нэхэмжлэлтэй, “Өглөө” сонинд холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Б.Сайханцэцэг 09.00 цагт 

16. Ц.Цагаандоржийн нэхэмжлэлтэй, НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 09.00 цагт       

17. Ш.Лхагвадуламын нэхэмжлэлтэй, Б.Мөнхбаясгаланд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 09.30 цагт  

18. В.Магсаржаламын нэхэмжлэлтэй Д.Уранзөгнөлд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 10.00 цагт

19. Г.Балгансүрэнгийн нэхэмжлэлтэй, Д.Балдан-Очирт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 10.00 цагт

19. Б.Гүнбилэгийн нэхэмжлэлтэй, Улаанбаатар чуулгад нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 10.00 цагт 

20. С.Одгэрэлийн нэхэмжлэлтэй, Д.Баярсайханд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 10.00 цагт    

21. “Тэс петролиум”ХХК-н нэхэмжлэлтэй, Ш.Дашдоржид холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 10.00 цагт      

22. “Жи энд юу голд” ХХК нэхэмжлэлтэй, Б.Батзоригт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 10.30 цагт

23. Д.Алтандөшийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 11.00 цагт

24.  С.Энхчимэгийн нэхэмжлэлтэй, Б.Отгонбаатарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 11.00 цагт 

25. Г.Баярсайхан нэхэмжлэлтэй, “Авторстрой”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 11.00 цагт

26. Н.Ууганцэцэгийн нэхэмжлэлтэй, Эрүүл мэндийн яаманд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 11.00 цагт        

27. “Нийслэл тоосго” ХХК нэхэмжлэлтэй, НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 11.00 цагт

27. Г.Намнандоржийн нэхэмжлэлтэй, Г.Ганзориг, Б.Доржсэмбэ нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 11.00 цагт

28.  Баянзүрх дүүргийн нийгмийн даатгалын хэлтсийн нэхэмжлэлтэй, “Ориент энержи”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Цэнгэл 11.00 цагт 

29. Г.Баярсайхан нэхэмжлэлтэй, “Авторстрой”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 11.00 цагт

30. Д.Баатармаагийн нэхэмжлэлтэй, Ц.Өлзийцэнгэл нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 11.00 цагт

31. Мүүнривер ХХК-н нэхэмжлэлтэй Н.Уранчимэгт холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Н.Оюунтуяа 11.00 цагт

32. Ж.Галтбаярын нэхэмжлэлтэй, НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 13.00 цагт

33. П.Сувдын  нэхэмжлэлтэй, О.Сундуйд холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Ж.Цэнгэл 13.00 цагт

34. Э.Энхбаатарын нэхэмжлэлтэй иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 13.00 цагт

35.  Оюунчимэгийн нэхэмжлэлтэй, Азжаргалд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэлд 13.00 цагт 

36. Г.Бямбацэрэнгийн нэхэмжлэлтэй, “Нийтийн үйлчилгээний УБ нэгтгэл”ОНӨААТҮГ-т холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Сарангүн 13.00 цагт

37. Б.Норовсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй, “Оюуны ундраа”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Ж.Байгалмаа 13.00 цагт

38.  Ж.Нэргүйгийн нэхэмжлэлтэй, Г.Адилхүүд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 13.00 цагт 

39.  Д.Уранчимэгийн нэхэмжлэлтэй, Г.Дүгэрээд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 13.00 цагт 

40.  Баянзүрх дүүргийн өмч, газрын харилцааны албаны нэхэмжлэлтэй, “Нюь тур” ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргалд 13.30 цагт 

41.  Энхээгийн нэхэмжлэлтэй, “Яаралтай түргэн тусламжийн төвд” холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Сайханцэцэг 13.30 цагт 

42. Д.Онондоржийн нэхэмжлэлтэй, Н.Болормаа нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 14.00 цагт

43. Г.Ойдовын нэхэмжлэлтэй, Капитал банкинд нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 14.00 цагт

44. Б.Оюунгэрэлийн нэхэмжлэлтэй, Ш.Жаргалсайханд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 14.30 цагт 

45. М.Өнөрбаярын нэхэмжлэлтэй Киа группд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 15.00 цагт 

46. Ц.Үнэнбатын нэхэмжлэлтэй НАЗГазарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 15.00 цагт 

47. Онцгой байдлын ерөнхий газар Шатахууны нөөцийн салбар нэхэмжлэлтэй, Т.Галбадрахад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 15.30 цагт

48. Н.Алимаагийн нэхэмжлэлтэй, Ц.Ариунцэцэгт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 15.30 цагт

49.          Ч. Энхтүвшингийн нэхэмжлэлтэй, Б.Ууганбаярт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 16.00 цагт

50.          АБТС ББСБ-ын нэхэмжлэлтэй, Д.Бямбадоржид холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 16.30 цагт

51.          Н.Алимаагийн нэхэмжлэлтэй, Ц.Ариунцэцэгт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 15.30 цагт

 

2014.01.09-ний өдөр

1. Дочмаагийн нэхэмжлэлтэй Нэргүйд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Солонго 08.00 цагт

2. Д.Цогтсайханы нэхэмжлэлтэй О.Анхтулгад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 08.30 цагт

3. Зориг Халиун ХХК-н нэхэмжлэлтэй Ц.Хүрэлцэцэгт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонгэрэл 08.30 цагт

4. “Монлид”ХХК-н нэхэмжлэлтэй, “Хризопраза”ХХК- холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Даваасүрэн 08.30 цагт

5. М.Мөнхцэцэгийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 09.00 цагт

6. “Жи Мобайл” ХХК-н нэхэмжлэлтэй, Г.Баттүшигт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 09.00 цагт

7. Зориг нэхэмжлэлтэй, Марияд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Солонго 09.00 цагт

8. Ц.Болд, М.Баярмаагийн нэхэмжлэлтэй, НЗДТГазарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 09.00 цагт+

9. М.Энх-Амгалан нэхэмжлэлтэй, Б.Мягмарсүрэнд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 11.00 цагт

10. Б.Оюунчимэг нэхэмжлэлтэй, Нэт капитал ББСБ, Ж.Мөнхжаргал нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 13.00 цагт+

11. Г.Уянга нэхэмжлэлтэй, Эрдэнэс таван толгой ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Нарангэрэл 14.00 цагт+

12. “Уян Ган”ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй ЗГ-т холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 09.00 цагт

13. Ш.Цогтгэрэлийн нэхэмжлэлтэй Д.Цог-эрдэнэд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 09.00 цагт

14. Еленагийн нэхэмжлэлтэй, Манго зараа дэлгүүрт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 09.30 цагт

15. С.Буянтогтохын нэхэмжлэлтэй, “Ерөө импекс”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 09.30 цагт      

16. Г.Эрдэнэтуяагийн нэхэмжлэлтэй, НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 09.30 цагт

17. Б.Ганболдын нэхэмжлэлтэй О.Отгонсүрэнд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 10.00 цагт

18. Д.Мөнх-Эрдэнийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 10.00 цагт 

19. Р.Батдоржийн нэхэмжлэлтэй, “Бласт”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 10.00 цагт 

20. М.Машбатын нэхэмжлэлтэй, Н.Уранчимэгт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Даваасүрэн 10.00 цагт     

21. Б.Ганбаатарын  нэхэмжлэлтэй Баян констракшн ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам  10.00 цагт   

18. М.Мөнхцэцэгийн нэхэмжлэлтэй Б.Цолмонд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар  10.30 цагт              

19. Хаан банкны нэхэмжлэлтэй, Баттулгад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Солонго 10.30 цагт

20. Дэнж хотхон ХХК нэхэмжлэлтэй, Өндөр дэнж ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цомонгэрэл 10.30 цагт 

21. Н.Мөнхжаргалын нэхэмжлэлтэй, Орос байшин ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам 11.00 цагт

22. “Сар шинэ интетнэшнл”ББСБ-н нэхэмжлэлтэй, Д.Баатарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 11.00 цагт      

23. Б.Цэнд-Аюушийн нэхэмжлэлтэй, Ч.Ариунболдод холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 11.00 цагт

24. Д.Оюунчимэгийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 11.00 цагт

25. Д.Энхбаярын нэхэмжлэлтэй, Н.Мөрөнд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 11.00 цагт 

26. “Сар шинэ интетнэшнл”ББСБ-н нэхэмжлэлтэй, Д.Баатарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 11.00 цагт      

27. Ц.Цэрэндуламын нэхэмжлэлтэй иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 11.00 цагт

28. А.Туяадэлгэрийн нэхэмжлэлтэй, Г.Чинзоригт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ж.Байгалмаа 13.00 цагт

29.  “Лойтшоу”ХХК-н нэхэмжлэлтэй, “Бишрэлт трейд”ХХК, “Бишрэлт холдинг”ХХК, “Капитал” банк нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч д.Даваасүрэн 13.00 цагт 

30. Баянсоён заан ХХК-н нэхэмжлэлтэй Монголросцветмет ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 13.00 цагт

31. Оюунсувдын нэхэмжлэлтэй, Адъяад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Солонго 13.00 цагт           

32. Б.Гантуяагийн нэхэмжлэлтэй, “Сөүл ионсей медикал”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 13.00 цагт     

33. Ч.Түмэнжаргалын нэхэмжлэлтэй, Тутаад холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Ж.Цэнгэл 13.00 цагт

34. М.Тогоогийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 13.30 цагт

35.  Дархан гурил ХХК-н нэхэмжлэлтэй, Б.Сүх-очир нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 13.30 цагт

36. “Икс Ди эф” ХХК нэхэмжлэлтэй, Ө.Батцагаан, Ц.Гэрлээ, Монголын Нотариатчдын танхимд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 13.30 цагт 

37. П.Мөнхсүхийн нэхэмжлэлтэй, Б.Мөнгөнтулгад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 14.00 цагт       

38. Ю.Энхчимэгийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 14.00 цагт

39. Д.Гансүхийн нэхэмжлэлтэй, Н.Мөнхжаргалд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Даваадорж 14.30 цагт      

40. Эбердигм монгол ХХК-н  нэхэмжлэлтэй, Хамтын эх булаг ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ч.Даваасүрэн 14.30 цагт

41.  М.Дуламрагчаагийн нэхэмжлэлтэй, Д.Лхагвасүрэнд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Даваасүрэн 14.30 цагт 

42. Ю.Дуламжавын нэхэмжлэлтэй НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 15.00 цагт 

43. Б.Бадамхандын нэхэмжлэлтэй, Г.Чимгээд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 15.30 цагт

44. Т.Энхбаярын нэхэмжлэлтэй, “Киг”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 16.00 цагт

 

2014.01.10-ны өдөр

1. Ө.Ганцэцэгийн нэхэмжлэлтэй Н.Анхбаатарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Даваасүрэн 08.30 цагт

2. Скайтел ХХК-н нэхэмжлэлтэй Дүйнхэрт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 08.30 цагт

3. М.Цэцэгмаагийн нэхэмжлэлтэй БХЗХТБАА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 08.30 цагт

4.У.Өнөрсайханы хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Алтанцэцэг 09.00 цагт /ЧДШ-ийн шүүх хуралдааны зааланд/

5. “Ай Энд Юу”ХХК-н нэхэмжлэлтэй НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 09.00 цагт

6. Ч.Мөнхбаярын нэхэмжлэлтэй Н.Мөнхтуяад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Даваасүрэн 09.00 цагт

7. “Сар шинэ интернэшнл”ББСБ-н нэхэмжлэлтэй, Баяржаргалд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяагийн 09.00 цагт

7. Б.Батмөнхийн нэхэмжлэлттэй С.Баттөрд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Цолмонбаатар 09.00 цагт

8. “Уран өндөр баян” ХХК-н нэхэмжлэлтэй, Улаанбаатар сан ОНӨААТҮГ-т холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа 09.00 цагт

9. “Твинхаус ХХК-н нэхэмжлэлтэй, “Мотиваци”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 10.30 цагт

10. Л.Пүрэвсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй О.Батцайхад холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 09.30 цагт

11.Т.Ононгийн нэхэмжлэлтэй Б.Мөнхзулд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Алтанцэцэг 09.30 цагт /ЧДШ-ийн шүүх хуралдааны зааланд/

11. Ю.Баярсайханы нэхэмжлэлтэй “ХХЗ” хороонд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 10.00 цагт

12. Т.Ганчимэгийн нэхэмжлэлтэй Капитал банкинд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 10.00 цагт

13. Б.Анхбатын нэхэмжлэлтэй Б.Ариунжаргалд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам 10.00 цагт

14. Б.Анхбатын нэхэмжлэлтэй НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 10.00 цагт

15. Батмагнайгийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэрэг

шүүгч Н.Оюунтуяа 10.30 цагт

16. Т.Бямбарагчаагийн нэхэмжлэлтэй О.Янжин нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Даваасүрэн 10.30 цагт

17.Вега экспресс ХХК-ийн нэхэмжлэлтэй Юнайтедпойнт ХХК-нд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Алтанцэцэг 10.30 цагт /ЧДШ-ийн шүүх хуралдааны зааланд/

18. Б.Оюун нэхэмжлэлтэй Д.Ганхуягт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ө.Уянга 11.00 цагт

19.Т.Александрагийн нэхэмжлэлтэй М.Энхбаяр нарт холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Ц.Цэрэндулам 11.00 цагт

20. А.Пүрэвзоригийн хүсэлттэй иргэний хэрэг

шүүгч Д.Даваасүрэн 11.00 цагт

21. “Шин Жү Эл Ши”ХХК-н нэхэмжлэлтэй, “Сөүл ван”ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Сайханцэцэг 13.00 цагт

22. Б.Амаржаргалын нэхэмжлэлтэй, Д.Батболдод холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Д.Даваасүрэн 13.00 цагт     

23. Дархан хөвөн ХХК-н нэхэмжлэлтэй, Бидисек ХХК-д холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч Э.Золзаяа 13.00 цагт

24. Л.Алтанхуягын нэхэмжлэлтэй  Шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын харьяа  Банк, хадгаламж зээлийн хоршоодын төлбөр барагдуулах алба холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 13.30 цагт 

25. Ц.Үүрцайхын нэхэмжлэлтэй, Ц.Өнөр нарт холбогдох иргэний хэрэг +

шүүгч М.Болормаа 13.30 цагт 

26. Б.Батбаярын нэхэмжлэлтэй, НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч С.Буд 13.30 цагт    

27. Б.Булганчимэг, Ч.Энхтайван нарын нэхэмжлэлтэй Хас банкинд холбогдох иргэни хэрэг

шүүгч Г.Билгүүн 14.00 цагт

28. Б.Отгонжаргалын нэхэмжлэлтэй НШГА-д холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Э.Золзаяа 15.00 цагт           

29. Х.Алтанбаганы нэхэмжлэлтэй Б.Батжаргалд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч М.Болормаа  15.30 цагт      

30. “Тэс петролиум” ХХК-н нэхэмжлэлтэй, Ноён шашир” ХХК “Их говь энержи” ХХК “Алтайн хүдэр” ХХК холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Т.Энхжаргал 15.30 цагт

31. Голомт банкны нэхэмжлэлтэй, Орхонд холбогдох иргэний хэрэг

шүүгч Б.Сайханцэцэг 16.00 цагт 

 

Оруулсан 2014-01-06 09:52:15
Үзсэн 1179

Хэвлэх | Буцах