Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2017-03-10
Шүүх Захиргааны хэргийн анхан шатны 20 дугаар шүүх
Шүүх хуралдааны зар

                                    НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ                                                                            ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2017.03.13- 03.17/

2017 оны 03 дугаар сарын 10-ны өдөр                                                             Улаанбаатар хот  

ДАВАА ГАРАГ

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

Иргэдийн төлөөлөгчийн нэр

1

2017.03.13 /09:30/ Даваа          I Танхим

Н.Баттулга

Зам тээвэр хөгжлийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

Ц.Одмаа

 

2

2017.03.13 /10:30/ Даваа          I Танхим

Г.Доржханд

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Ц.Одмаа

 

3

2017.03.13 /11:30/ Даваа          I Танхим

С.Лхамсүрэн

Эрчим хүчний сайд

акт

Ц.Одмаа Д.Халиуна Д.Оюумаа

 

4

2017.03.13 /13:30/ Даваа          I Танхим

С.Энхжаргал

Баянзүрх дүүргийн эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын хэлтэс

тэтгэвэр

Д.Оюумаа

 

5

2017.03.13 /14:00/ Даваа          I Танхим

Ж.Мөнхбаатар

Эрчим хүчний яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

Ц.Сайхантуяа

 

6

2017.03.13 /14:30/ Даваа          I Танхим

С.Наталья

Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга, Нийслэлийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

7

2017.03.13 /15:30/ Даваа          I Танхим

Д.Гэрэлт-Од

Баянгол дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

8

2017.03.13 /10:00/ Даваа          II Танхим

Д.Энхбаясгалан

Нийслэлийн засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

9

2017.03.13 /11:00/ Даваа          II Танхим

Н.Энхцогт

Сангийн сайд, Монгол улсын Засгийн газар

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

10

2017.03.13 /13:30/ Даваа          II Танхим

Говь минералс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

11

2017.03.13 /14:00/ Даваа          II Танхим

Их тохойрол ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

С.Оюунгэрэл

 

12

2017.03.13 /15:30/ Даваа          II Танхим

Цэлмэг ази констракшн ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч нар

акт

А.Насандэлгэр

 

13

2017.03.13 /10:00/ Даваа          III Танхим

Ш.Энхжин

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Ц.Батсүрэн

 

14

2017.03.13 /11:30/ Даваа          III Танхим

Д.Жамъяндагва

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Чанцалням

 

15

2017.03.13 /14:00/ Даваа          III Танхим

Эрэл ХХК

Алтанбулаг чөлөөт бүсийн захирагч

акт

Л.Өлзийжаргал

 

16

2017.03.13 /10:30/ Даваа          IV Танхим

27 компани

Хан-Уул дүүргийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал, Нийслэлийн засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

17

2017.03.13 /14:30/ Даваа          IV Танхим

Б.Нийгүүсүрэн нар

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

18

2017.03.13 /10:00/ Даваа          V Танхим

Д.Баасансүрэн

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

бусад

Н.Дуламсүрэн

 

19

2017.03.13 /10:30/ Даваа          V Танхим

М.Энхтуяа, Б.Билгээ нар

Нийслэлийн засаг дарга

бусад

Н.Дуламсүрэн

 

20

2017.03.13 /14:00/ Даваа          V Танхим

Ч.Отгончимэг

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

21

2017.03.13 /15:00/ Даваа          V Танхим

Д.Энхтөгс

Боловсрол соёл шинжлэх ухааны сайд

төрийн алба

Н.Долгорсүрэн

 

Мягмар гараг

1

2017.03.14 /10:00/ Мягмар       III Танхим

Эй Эс Ти Эс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

2

2017.03.14 /14:00/ Мягмар       III Танхим

Мост интернэшнл ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газар

тендер

Д.Чанцалням

 

3

2017.03.14 /11:00/ Мягмар       IV Танхим

Т.Наранхүү

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

4

2017.03.14 /13:30/ Мягмар       IV Танхим

Монголын цахилгаан холбоо ХК

Татварын ерөнхий газрын татварын улсын байцаагч нар

татвар

Л.Батбаатар

 

5

2017.03.14 /15:00/ Мягмар       IV Танхим

С.Энхчимэг

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

6

2017.03.14 /09:00/ Мягмар       V Танхим

Барилга ХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын улсын байцаагч нар

төрийн хяналт шалгалт

Н.Долгорсүрэн

 

7

2017.03.14 /10:00/ Мягмар       V Танхим

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн газрын алба

газар

Г.Мөнхтулга

 

8

2017.03.14 /10:30/ Мягмар       V Танхим

Эриккар ваш ХХК

Нийслэлийн засаг дарга, Нийслэлийн өмчийн харилцааны газар

газар

Ц.Сайхантуяа

 

9

2017.03.14 /11:00/ Мягмар       V Танхим

Ц.Болдмаа

БСШУСЯ-ны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

О.Оюунгэрэл Г.Мөнхтулга Ц.Сайхантуяа

 

Лхагва

1

2017.03.15 /09:00/ Лхагва                      II Танхим

Ө.Ганхуяг нар

Байгаль орчин, ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын сайд / хуучнаар/

акт

Н.Дуламсүрэн

 

2

2017.03.14 /15:30/ Мягмар          II Танхим

Мастер нет ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

бусад

А.Насандэлгэр

 

3

2017.03.15 /14:00/ Лхагва                      II Танхим

Ж.Хатанбаатар нар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

С.Оюунгэрэл Б.Адъяасүрэн Н.Дуламсүрэн

 

4

2017.03.15 /15:00/ Лхагва                      II Танхим

Эвэрласт ХХК

Ашигт малтмалын газар

сонгон шалгаруулалт

Н.Дуламсүрэн

 

5

2017.03.15 /09:30/ Лхагва                      III Танхим

Л.Дарьбазар

Нийслэлийн засаг дарга, Баянгол дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

6

2017.03.15 /11:00/ Лхагва                      III Танхим

Д.Мэндбаяр

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

7

2017.03.15 /11:30/ Лхагва                      III Танхим

П.Энхбат

Нийслэлийн засаг дарга, НХТЕТГ

акт

Д.Оюумаа

 

8

2017.03.15 /09:00/ Лхагва                      IV Танхим

Л.Болормаа

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

9

2017.03.15 /10:00/ Лхагва                      IV Танхим

Б.Пүрэв-Очир Ганцэцэг нар

Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга, ОӨУБЕГ

газар

М.Батзориг

 

10

2017.03.15 /10:00/ Лхагва                      V Танхим

Д.Оюунтуяа

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

11

2017.03.15 /11:00/ Лхагва                      IV Танхим

ЧДЧГ ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

газар

Л.Батбаатар

 

12

2017.03.15 /15:00/ Лхагва                      V Танхим

З.Отгонбат

Нийслэлийн дотоод аудитын газар

акт

С.Төмөрбат

 

Пүрэв гараг

1

2017.03.16    /09:30/ Пүрэв          II Танхим

Б.Болормаа

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

тусгай зөвшөөрөл

А.Насандэлгэр

 

2

2017.03.16    /11:00/ Пүрэв          II Танхим

Эмералда терра ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

Б.Адъяасүрэн

 

3

2017.03.16    /14:00/ Пүрэв         II Танхим

Д.Олзвой, Э.Авирмэд

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Насандэлгэр Н.Дуламсүрэн С.Оюунгэрэл

 

4

2017.03.09    /14:30/ Пүрэв         II Танхим

Чайна Голден сий петролиум ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газра

акт

С.Оюунгэрэл Н.Дуламсүрэн А.Насандэлгэр

 

5

2017.03.16     /09:30/ Пүрэв        III Танхим

ААТА интернэйшнл ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

6

2017.03.16     /11:00/ Пүрэв        III Танхим

Д.Ганбат

Сонгинохайрхан дүүргийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний хэлтсийн дарга

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

7

2017.03.16     /09:30/ Пүрэв        IV Танхим

Ш.Батцэнгэл

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

8

2017.03.16     /11:00/ Пүрэв        IV Танхим

Монгол улсын их сургууль

Боловсрол соёл шинжлэх ухааны яам

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

9

2017.03.16     /12:00/ Пүрэв        IV Танхим

Х.Ганхуяг

Ашигт малтмал газрын тосны газрын дарга

төрийн алба

М.Батзориг

 

10

2017.03.16     /13:30/ Пүрэв        IV Танхим

Баян-Алт ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

А.Сарангэрэл

 

11

2017.03.16     /09:00/ Пүрэв          V Танхим

Лошшур ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

12

2017.03.16     /11:00/ Пүрэв          V Танхим

Грийн сити ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

О.Оюунгэрэл

 

13

2017.03.16     /13:30/ Пүрэв          V Танхим

Б.Золжаргал

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

14

2017.03.16     /14:30/ Пүрэв          V Танхим

П.Энхмандах

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

Баасан гараг

1

2017.03.17  /09:30/ Баасан          I Танхим

С.Ганбат

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Оюумаа

 

2

2017.03.17  /10:00/ Баасан          I Танхим

Д.Бэхбат

Сангийн сайд

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

3

2017.03.17  /10:30/ Баасан          I Танхим

Альшаа хайрхан ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

акт

Ц.Одмаа

 

4

2017.03.17  /11:30/ Баасан            I Танхим

С.Оюунчимэг

Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

акт

Ц.Одмаа

 

5

2017.03.17   /09:30/ Баасан         II Танхим

Г.Амаржаргал, Сонголт холдинг ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

6

2017.03.17   /14:00/ Баасан         II Танхим

Г.Ням-Осор

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

С.Оюунгэрэл

 

7

2017.03.17   /14:00/ Баасан         III Танхим

Т.Батчимэг

Ашигт малтмал газрын тосны газрын дарга

төрийн алба

Д.Чанцалням Н.Дамдинсүрэн Ц.Мөнхзул

А.Эрдэнбаатар

8

2017.03.17   /16:00/ Баасан         III Танхим

Б.Уранбаяр

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Л.Өлзийжаргал

 

9

2017.03.17 /09:30/ Баасан      IV Танхим

М.Энхтуяа нарын 41 иргэн

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга, БЗДГА-ны дарга

эс үйлдэхүй

Ц.Мөнхзул

 

10

2017.03.17 /10:30/ Баасан      IV Танхим

П.Энхмаа

ОӨУБЕГ

төрийн алба

С.Төмөрбат

 

11

2017.03.17 /11:30/ Баасан      IV Танхим

Дөрвөн улирлын цэцэрлэг С3 СӨХ

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

12

2017.03.17 /13:30/ Баасан      IV Танхим

Н.Батцэнгэл

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

13

2017.03.17 /14:30/ Баасан      IV Танхим

П.Эрдэнэсүрэн

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

14

2017.03.17 /15:00/ Баасан      IV Танхим

Б.Болорчулуун нар

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

акт

Л.Батбаатар

 

15

2017.03.17 /15:00/ Баасан      IV Танхим

Тэнгри групп

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс, УУХҮЯ

ашигт малтмал

Л.Батбаатар

 

16

2017.03.17 /15:30/ Баасан      IV Танхим

Ж.Наранхишигт

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга

акт

Ц.Мөнхзул

 

                         НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ                                                                         ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.03.13- 03.17/

2017 оны 03 дугаар сарын 10-ны өдөр                                                           Улаанбаатар хот

Даваа гараг

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

 

1

2017.03.13 /10:00/ Даваа        VI Танхим

Б.Сүрэн

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

бусад

Н.Дамдинсүрэн

 

2

2017.03.13 /11:00/ Даваа        VI Танхим

С.Энхмаа

Цаг уур, орчны шинжилгээний газрын дарга

төрийн алба

Н.Дамдинсүрэн

 

3

2017.03.13 /11:00/ Даваа        VI Танхим

С.Насанжаргал

Худалдан авах ажиллагааны газрын дарга

төрийн алба

М.Батзориг

 

4

2017.03.13 /13:30/ Даваа        VI Танхим

Г.Уугантуяа

Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

5

2017.03.13 /14:00/ Даваа        VI Танхим

БХЯАҮГ ТӨҮГ

БХЯ-ны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

Ц.Сайхантуяа

 

6

2017.03.13 /14:30/ Даваа        VI Танхим

Т.Чулуунгэрэл

Нийслэлийн засаг дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

7

2017.03.13 /14:30/ Даваа        VI Танхим

С.Содномдорж нарын 5 иргэн

ОӨУБЕГ

төрийн алба

Л.Батбаатар

 

8

2017.03.13 /15:00/ Даваа        VI Танхим

Ц.Нарантунгалаг

Улсын их хурлын тамгын газрын Ерөнхий нарийн бичгийн дарга

 

Д.Халиуна

 

9

2017.03.13 /15:30/ Даваа        VI Танхим

Гобистар групп интернэшнл ХХК

ОӨУБЕГ

бүртгэл

С.Оюунгэрэл

 

Мягмар гараг

1

2017.03.14 /09:00/ Мягмар       VI Танхим

М.Гэрэлмаа

Уул уурхай хүнд үйлдвэрийн яам

төрийн алба

А.Насандэлгэр

 

2

2017.03.14 /10:00/ Мягмар       VI Танхим

Т.Батчимэг

Баянгол дүүргийн засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

3

2017.03.14 /13:30/ Мягмар       VI Танхим

Д.Миеэгомбо

Хан-Уул дүүргийн өмч газрын харилцааны алба, НЗД, ХУДЗД

газар

М.Батзориг

 

4

2017.03.14 /14:00/ Мягмар       VI Танхим

Алхана трейд ХХК

Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК

тендер

Н.Долгорсүрэн

 

Лхагва гараг

1

2017.03.15 /10:00/ Лхагва       VI Танхим

С.Нина нар

Нийслэлийн засаг дарга, СХДЗД, ОӨУБЕГ

газар

Ц.Батсүрэн

 

2

2017.03.15 /10:30/ Лхагва       VI Танхим

Л.Сувд-Эрдэнэ

Үндэсний хөгжлийн газар

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

3

2017.03.16 /11:00/ Лхагва       VI Танхим

Ану сервис ХХК

Нийслэлийн татварын газрын дарга

татвар

Ц.Батсүрэн

 

4

2017.03.16 /13:30/ Лхагва       VI Танхим

Гангар хаш ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Оюумаа

 

5

2017.03.16 /15:30/ Лхагва       VI Танхим

Улиастай чулуу ХХК, Хо Хо ХХК, Би Энд Би Ди ХХК

Байгаль орчин ногоон хөгжил, аялал жуулчлалын яамны ТНБД

акт

Ц.Батсүрэн

 

6

2017.03.16 /16:00/ Лхагва       VI Танхим

О.Ганбаяр

Чингэлтэй дүүргийн засаг дарга

газар

Ц.Батсүрэн

 

Пүрэв гараг

1

2017.03.16 /10:00/ Пүрэв        VI Танхим

Н.Болортуяа

Баянзүрх дүүргийн эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын хэлтсийн дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

2

2017.03.16 /11:00/ Пүрэв        VI Танхим

Эс би Эйч ХХК, Эм Эм И Жи ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

3

2017.03.16 /11:00/ Пүрэв        VI Танхим

Ремет ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

4

2017.03.16 /14:30/ Пүрэв        VI Танхим

Д.Сэргэлэн

Нийслэлийн газрын алба

акт

Ц.Мөнхзул

 

Баасан гараг

1

2017.03.17 /09:30/ Баасан       VI Танхим

Н.Болормаа

Налайх дүүргийн засаг дарга

 

Д.Халиуна

 

2

2017.03.17 /10:00/ Баасан       VI Танхим

Н.Чинбат

Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК

акт

Д.Чанцалням

 

3

2017.03.17 /10:30/ Баасан       VI Танхим

Б.Янжмаа

Эрүүл мэнд, спортын яамны  Төрийн нарийн бичгийн дарга

 

Д.Халиуна

 

4

2017.03.17 /11:00/ Баасан       VI Танхим

Оюуны холбоо ХХК

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

5

2017.03.17 /12:00/ Баасан       VI Танхим

Б.Ууганцэцэг

Чингэлтэй дүүргийн эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын хэлтсийн дарга

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

6

2017.03.17 /14:00/ Баасан       VI Танхим

Г.Отгонбаяр

Монголын хуульчдын холбоо

төрийн алба

Д.Халиуна

 

 

Оруулсан 2017-03-10 20:47:01
Үзсэн 292

Хэвлэх | Буцах