Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2017-03-17
Шүүх Захиргааны хэргийн анхан шатны 20 дугаар шүүх
Шүүх хуралдааны зар

                                         НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ                                                                                   ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР /2017.03.20- 03.24/

2017 оны 03 дугаар сарын 17-ны өдөр                                                                  Улаанбаатар хот  

ДАВАА ГАРАГ

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

Иргэдийн төлөөлөгчийн нэр

1

2017.03.20 /11:00/ Даваа           I Танхим

Т.Ганзориг

СХДЗД, НЗД, ОӨУБЕГ

газар

Г.Мөнхтулга О.Оюунгэрэл Ц.Сайхантуяа

Ган-Эрдэнэ

2

2017.03.20 /13:30/ Даваа           I Танхим

Б.Даариймаа нар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

3

2017.03.20 /15:30/ Даваа           I Танхим

Ц.Болд

Нийслэлийн засаг дарга, ХУДЗД

газар

Г.Мөнхтулга

 

4

2017.03.20 /09:30/ Даваа          II Танхим

Д.Отгонбаатар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Ц.Одмаа

 

5

2017.03.20 /10:00/ Даваа          II Танхим

Ж.Батсуурь

Монгол улсын Ерөнхий сайд

төрийн алба

М.Цэцэгмаа

 

6

2017.03.20 /11:00/ Даваа          II Танхим

Д.Даариймаа

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Халиуна

 

7

2017.03.20 /14:00/ Даваа          II Танхим

С.Од-Эрдэнэ

Монгол улсын Ерөнхий сайд

төрийн алба

Д.Халиуна

 

8

2017.03.20 /10:00/ Даваа          III Танхим

Ч.Батнасан

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

9

2017.03.20 /11:30/ Даваа          III Танхим

Р.Сайнбаяр

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

10

2017.03.20 /13:30/ Даваа          III Танхим

А.Гантуяа

Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

нийгмийн даатгал

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

11

2017.03.20 /14:00/ Даваа          III Танхим

М.Отгонбаяр

ОӨУБЕГ

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

12

2017.03.20 /14:00/ Даваа          III Танхим

Алтайн гянт ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

13

2017.03.20 /15:30/ Даваа          III Танхим

М.Энхтуяа Д.Билгээ

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

14

2017.03.20 /10:00/ Даваа          IV Танхим

Л.Майхүү

Нийслэлийн засаг дарга, СБДЗД

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

15

2017.03.20 /10:00/ Даваа          IV Танхим

Д.Жамъяндагва

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Чанцалням

 

16

2017.03.20 /15:30/ Даваа          IV Танхим

Д.Бэхбат

Сангийн сайд

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

17

2017.03.20 /09:30/ Даваа          V Танхим

Ти Эй Ди Эй ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

18

2017.03.20 /10:30/ Даваа          V Танхим

З.Энхмөнх

ОӨУБЕГ

бүртгэл

М.Батзориг

 

19

2017.03.20 /11:30/ Даваа          V Танхим

Ц.Даваасүрэн

Нийслэлийн хот төлөвлөт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

акт

С.Төмөрбат

 

20

2017.03.20 /13:30/ Даваа          V Танхим

Ж.Батжаргал

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

21

2017.03.20 /14:30/ Даваа          V Танхим

А.Цолмон нар

Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга

газар

Ц.Мөнхзул

 

Мягмар гараг

1

2017.03.21 /10:00/ Мягмар       II Танхим

Фронтиер лэнд групп ХХК

Нийслэлийн засаг дарга, НИТХ-н тэргүүлэгчид, НХТЕТГ

газар

М.Цэцэгмаа

 

2

2017.03.21 /13:30/ Мягмар       II Танхим

Г.Доржханд

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Ц.Одмаа

 

3

2017.03.21 /14:00/ Мягмар       II Танхим

Ш.Сувдаа

Нийслэлийн засаг дарга, НХТЕТГ

газар

М.Цэцэгмаа Ц.Одмаа Д.Халиуна

Б.Нарангэрэл

4

2017.03.21  /10:00/ Мягмар       III Танхим

Б.Алтанчимэг

Нийслэлийн засаг дарга, БЗДЗД

газар

А.Насандэлгэр

 

5

2017.03.21  /11:00/ Мягмар       III Танхим

Ц.Өнөрзаяа

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

6

2017.03.21  /13:30/ Мягмар       III Танхим

С.Базарваань

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

7

2017.03.21  /14:30/ Мягмар       III Танхим

С.Цогбаатар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Н.Дуламсүрэн Д.Мөнх-Эрдэнэ Б.Адъяасүрэн

 

8

2017.03.21  /15:30/ Мягмар       III Танхим

Ц.Буяндалай

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

9

2017.03.21 /10:00/ Мягмар       IV Танхим

Эй Эс Ти Эс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Д.Чанцалням

 

10

2017.03.21 /16:00/ Мягмар       IV Танхим

Оюу толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч нар

акт

Л.Батбаатар

 

11

2017.03.21 /10:00/ Мягмар       V Танхим

Ц.Содгэрэл

Нийслэлийн засаг дарга, НМХГ, БГДЗД

акт

С.Төмөрбат

 

12

2017.03.21 /11:00/ Мягмар       V Танхим

М.Эрдэнэбат

ОӨУБЕГ

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

13

2017.03.21 /11:30/ Мягмар       V Танхим

С.Арсланбаатар Б.Зоригт

Чингэлтэй дүүргийн засаг даргын тамгын газар

бүртгэл

М.Батзориг

 

14

2017.03.21 /13:30/ Мягмар       V Танхим

Ж.Батчимэг

Чингэлтэй дүүргийн 14 дүгээр хорооны ИНХ

акт

Ц.Мөнхзул

 

15

2017.03.21 /15:00/ Мягмар       V Танхим

О.Мэндсайхан

ОӨУБЕГ

бүртгэл

М.Батзориг

 

Лхагва

1

2017.03.22 /09:30/ Лхагва                      II Танхим

Т.Булганчимэг

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

2

2017.03.22 /13:30/ Лхагва                      II Танхим

Л.Од-Эрдэнэ

БЗДЗД, БЗДГА, НЗД, ОӨУБЕГ

газар

Ц.Одмаа Д.Оюумаа Д.Халиуна

 

3

2017.03.22 /14:00/ Лхагва                      II Танхим

Б.Цэрэнжав

Монгол банкны ерөнхийлөгч

акт

Ц.Сайхантуяа

 

4

2017.03.22 /10:00/ Лхагва                      III Танхим

Д.Чалхаажав

НЗД, БЗДЗД, ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Насандэлгэр

 

5

2017.03.22 /11:00/ Лхагва                      III Танхим

Д.Өлзийбаяр

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Б.Адъяасүрэн

 

6

2017.03.22 /12:00/ Лхагва                      III Танхим

Ч.Отгончимэг

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

7

2017.03.22 /13:30/ Лхагва                      III Танхим

Монкабель системс ХХК

Сангийн яам

тендер

Г.Мөнхтулга

 

8

2017.03.22 /15:30/ Лхагва                      III Танхим

Г.Уугантуяа

Налайх дүүргийн нийгмийн даатгалын хэлтсийн дарга

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

9

2017.03.22 /16:30/ Лхагва                      III Танхим

Сүмбэр худаг ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

10

2017.03.22 /09:30/ Лхагва                      IV Танхим

С.Энхмаа

Цаг уур, орчны шинжилгээний газрын дарга

төрийн алба

Н.Дамдинсүрэн

 

11

2017.03.22 /11:00/ Лхагва                      IV Танхим

Д.Ганбат

Сонгинохайрхан дүүргийн хөдөлмөр ХХҮХ-н дарга

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

12

2017.03. /13:30/ Лхагва                      IV Танхим

Д.Мэндбаяр

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

13

2017.03.22 /10:30/ Лхагва                      V Танхим

Д.Энхтөгс

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

төрийн алба

Н.Долгорсүрэн

 

14

2017.03.22 /11:00/ Лхагва                      V Танхим

Н.Эрдэнэбат

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газар

акт

М.Батзориг

 

15

2017.03.22 /14:00/ Лхагва                      V Танхим

О.Мэндсайхан

Баянзүрх дүүргийн ИТХ

төрийн алба

С.Төмөрбат

 

16

2017.03.22 /14:30/ Лхагва                      V Танхим

С.Насанжаргал

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга

төрийн алба

М.Батзориг

 

17

2017.03.22 /15:00/ Лхагва                      V Танхим

Х.Ганхуяг

Ашигт малтма, Газрын тосны газрын дарга

төрийн алба

М.Батзориг

 

Пүрэв гараг

1

2017.03.23     /09:30/ Пүрэв         II Танхим

Х.Давааням

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

2

2017.03.23     /10:30/ Пүрэв         II Танхим

Г.Ням-Осор

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

2017.03.23     /11:00/ Пүрэв         II Танхим

С.Доржпүрэв

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

4

2017.03.23     /09:00/ Пүрэв        III Танхим

Б.Уранбаяр

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Л.Өлзийжаргал

 

5

2017.03.23     /11:00/ Пүрэв        III Танхим

Н.Энхцогт

Монгол улсын Засгийн газар, Сангийн сайд

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

6

2017.03.23     /13:30/ Пүрэв        III Танхим

Як ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

ашигт малтмал

Б.Адъяасүрэн

 

7

2017.03.23     /15:00/ Пүрэв        III Танхим

В.Баяраа

Татварын ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

А.Насандэлгэр

 

8

2017.03.23     /16:00/ Пүрэв        III Танхим

Геофорс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Б.Адъяасүрэн

 

9

2017.03.23     /09:00/ Пүрэв        IV Танхим

Алхана трейд ХХК

Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК

тендер

Н.Долгорсүрэн

 

10

2017.03.23     /09:30/ Пүрэв        IV Танхим

Хан бүргэдэй ХХК

Сонгинохайрхан дүүргийн засаг дарга, СХДГА

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

11

2017.03.23     /10:00/ Пүрэв        IV Танхим

Д.Энхтуяа Я.Жамъянсүрэн

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Л.Өлзийжаргал

 

12

2017.03.23     /11:30/ Пүрэв        IV Танхим

Д.Мөнхбат

Нийслэлийн засаг дарга, БГДЗД, ОӨУБЕГ

газар

Д.Чанцалням

 

13

2017.03.23     /14:00/ Пүрэв        IV Танхим

Тэнгэрийн угалз ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

14

2017.03.23     /09:30/ Пүрэв          V Танхим

Ж.Жамсранжав нар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Ц.Мөнхзул

 

15

2017.03.23     /10:00/ Пүрэв          V Танхим

С.Содномдорж нарын 5 иргэн

ОӨУБЕГ

төрийн алба

Л.Батбаатар

 

16

2017.03.23     /11:00/ Пүрэв          V Танхим

Нурамт холдинг ХХК

Үйлдвэр, хөдөө аж ахуйн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

акт

А.Сарангэрэл

 

17

2017.03.23     /13:30/ Пүрэв          V Танхим

С.Чинзориг

ОӨУБЕГ-н дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

18

2017.03.23     /15:00/ Пүрэв          V Танхим

ЧДЧГ ХХК

Байгаль орчин ногоон хөгжлийн сайд

газар

Л.Батбаатар

 

19

2017.03.23     /16:00/ Пүрэв          V Танхим

Т.Наранхүү

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

Баасан гараг

1

2017.03.24  /09:00/ Баасан          I Танхим

Грийн сити ХХК

БЗД-н татварын хэлтэс

татвар

О.Оюунгэрэл

 

2

2017.03.24  /10:00/ Баасан          I Танхим

С.Амар

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

3

2017.03.24   /10:00/ Баасан         II Танхим

Ж.Отгонбаяр нарын 14 иргэн

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Ц.Одмаа

 

4

2017.03.24   /11:00/ Баасан         II Танхим

Б.Ганзориг

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Ц.Одмаа

 

5

2017.03.24   /10:00/ Баасан         III Танхим

Н.Цэрэндэжид Бат-Эрдэнэ

Чингэлтэй дүүргийн засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр Н.Дуламсүрэн Д.Халиуна

 

6

2017.03.24   /13:30/ Баасан         III Танхим

Баянзүрх дүүргийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

Нийслэлийн засаг дарга

бусад

О.Оюунгэрэл

 

7

2017.03.24 /09:30/ Баасан      IV Танхим

Н.Уранчимэг

Нийслэлийн засаг дарга, БГДЗД, ОӨУБЕГ

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

8

2017.03.24 /14:00/ Баасан      IV Танхим

Б.Сүрэн

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

бүртгэл

Н.Дамдинсүрэн

 

9

2017.03.24 /15:00/ Баасан      IV Танхим

Д.Амар нар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Л.Өлзийжаргал

 

10

2017.03.24 /09:30/ Баасан        V Танхим

С.Эрдэнэчимэг

ОӨУБЕГ, ХУД-н улсын бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

11

2017.03.24 /11:00/ Баасан        V Танхим

Ч.Бумбаяр

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

12

2017.03.24  /15:00/ Баасан       V Танхим

Б.Наранцацрал

ОӨУБЕГ, ХУД-н улсын бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

                                 НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ                                                                                           ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.03.20- 03.24/

2017 оны 03 дугаар сарын 17-ны өдөр                                                                         Улаанбаатар хот

Даваа гараг

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

 

1

2017.03.20 /10:00/ Даваа        VI Танхим

Оюуны холбоо ХХК

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

2

2017.03.20 /11:00/ Даваа        VI Танхим

Глобал аккаунт ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

А.Сарангэрэл

 

3

2017.03.20 /11:30/ Даваа        VI Танхим

"Өрхтий трейд" ХХК

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

шүүхийн шийдвэрийг ШИНБ-н улмаас хянуулах хүсэлт

Д.Оюумаа Ц.Одмаа М.Цэцэгмаа

 

4

2017.03.20 /12:00/ Даваа        VI Танхим

Л.Сувд-Эрдэнэ

Үндэсний хөгжлийн газар

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

5

2017.03.20 /13:30/ Даваа        VI Танхим

Эс би Эйч ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

6

2017.03.20 /13:30/ Даваа        VI Танхим

Б.Ганзориг

ҮИБНЗБ хороо

акт

Ц.Батсүрэн

 

7

2017.03.20 /14:00/ Даваа        VI Танхим

Ц.Батбаатар

Сонгинохайрхан дүүргийн засаг дарга 

газар

Н.Дуламсүрэн

 

Мягмар гараг

1

2017.03.21 /09:30/ Мягмар       VI Танхим

С.Дашдондог

Монгол улсын Шадар сайд

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

2

2017.03.21 /09:50/ Мягмар       VI Танхим

Тэнгис Өргөө СӨХ

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Халиуна

 

3

2017.03.21 /10:00/ Мягмар       VI Танхим

Бат энд Амар ХХК

Баянгол дүүргийн засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

4

2017.03.21 /10:30/ Мягмар       VI Танхим

Б.Дамба нар

Нийслэлийн засаг дарга, ХУДЗД, СБДЗД

газар

Н.Долгорсүрэн

 

5

2017.03.21 /11:00/ Мягмар       VI Танхим

Д.Сэргэлэн

Нийслэлийг газрын алба

акт

Ц.Мөнхзул

 

6

2017.03.21 /15:00/ Мягмар       VI Танхим

Т.Энхжаргал

Налайх дүүргийн засаг даргын тамгын газар

төрийн алба

Ц.Батсүрэн

 

Лхагва гараг

1

2017.03.22 09:00/ Лхагва       VI Танхим

Говь минералс ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

2

2017.03.22 09:30/ Лхагва       VI Танхим

Тэмүүлэн-Орших ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

3

2017.03.22 10:00/ Лхагва       VI Танхим

Дөрвөн улирлын цэцэрлэг С1

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

4

2017.03.22 /11:00/ Лхагва       VI Танхим

Юнистра аудит ХХК, Дацан трейд ХХК Эрдэнэсувд нар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Л.Батбаатар

 

5

2017.03.22 /13:30/ Лхагва       VI Танхим

Эм Жи Би ХХК

Татварын ерөнхий газрын татварын улсын байцаагч

татвар

Ц.Батсүрэн

 

6

2017.03.22 /15:00/ Лхагва       VI Танхим

Мөнхийн үсэг ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

Пүрэв гараг

1

2017.03.23 /13:30/ Пүрэв        VI Танхим

С.Шаяхмет

Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

Н.Долгорсүрэн

 

2

2017.03.23 /14:00/ Пүрэв        VI Танхим

П.Байгалмаа

Нийслэлийн засаг дарга

бусад

Н.Долгорсүрэн

 

3

2017.03.23 /14:00/ Пүрэв        VI Танхим

М.Туул, Х.Пернегул

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Л.Өлзийжаргал

 

4

2017.03.23 /14:30/ Пүрэв        VI Танхим

П.Энхбаяр

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн сайд

төрийн алба

Л.Өлзийжаргал

 

5

2017.03.23 /15:00/ Пүрэв        VI Танхим

Х.Ганхуяг

Баянгол дүүргийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний хэлтсийн дарга

төрийн алба

Л.Өлзийжаргал

 

6

2017.03.23 /15:30/ Пүрэв        VI Танхим

М.Цолмон

БНСУ дахь хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний төвийн дарга

төрийн алба

Л.Өлзийжаргал

 

7

2017.03.23 /15:30/ Пүрэв        VI Танхим

Н.Цэрэнлхам

Чингэлтэй дүүргийн засаг дарга

газар

Ц.Сайхантуяа

 

Баасан гараг

1

2017.03.23 /11:00/ Баасан       VI Танхим

Петро матад ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

Л.Батбаатар

 

2

2017.03.23 /13:30/ Баасан       VI Танхим

Б.Пүрэв-Очир

Баянгол дүүргийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний хэлтсийн дарга

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

3

2017.03.23 /14:30/ Баасан       VI Танхим

Ц.Оюунчулууны ИТ Ц.Цэрэнпүрэв

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Ц.Мөнхзул

 

4

2017.03.23 /16:00/ Баасан       VI Танхим

Б.Батцэцэг

НЗД, БЗДЗД, ОӨУБЕГ, БЗДГА

газар

Д.Оюумаа 

 

Оруулсан 2017-03-17 17:35:24
Үзсэн 372

Хэвлэх | Буцах