Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2017-04-07
Шүүх Захиргааны хэргийн анхан шатны 20 дугаар шүүх
Шүүх хуралдааны зар

                            Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                        2017 оны 04 дүгээр сарын 10-ны ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

Иргэдийн төлөөлөгчийн нэр

1

 /10:00/ Даваа             I Танхим

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн засаг дарга

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

2

 /10:30/ Даваа             I Танхим

П.Ганбат нар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Ц.Одмаа

 

3

 /11:30/ Даваа             I Танхим

Я.Баярбат Я.Баясгалан

Сонгино хайрхан дүүргийн засаг дарга, СХДГА, НЗД, НГА

газар

Н.Дамдинсүрэн Г.Мөнхтулга Л.Өлзийжаргал

 

4

 /13:30/ Даваа             I Танхим

Ц.Болд

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

5

 /14:00/ Даваа             I Танхим

Г.Батхуяг С.Цэрэннадмид

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

6

 /09:00/ Даваа            II Танхим

Ж.Батбаяр

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

7

 /10:00/ Даваа          II Танхим

С.Доржпүрэв

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

8

 /10:30/ Даваа            II Танхим

"Дөрвөн улирлын цэцэрлэг С1" СӨХ

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

9

 /11:00/ Даваа            II Танхим

"Хонгор Эко" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосныг газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

10

 /11:30/ Даваа            II Танхим

Б.Золжаргал

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

11

 /13:30/ Даваа          II Танхим

Д.Оюунтуяа

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

төрийн алба

О.Оюунгэрэл Л.Батбаатар Ц.Мөнхзул

 

12

 /10:00/ Даваа           III Танхим

Л.Энх-Амгалан

Зэвсэгт хүчний жанжин штаб

акт

Б.Адъяасүрэн

 

13

 /11:00/ Даваа           III Танхим

Д.Энхбаясгалан

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга, НЗД

газар

А.Насандэлгэр

 

14

 /13:30/ Даваа           III Танхим

Б.Нийгүүсүрэн Батзориг

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

15

 /15:00/ Даваа          III Танхим

Т.Батчимэг

Баянгол дүүргийн засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

16

 /11:00/ Даваа          IV Танхим

"Геофорс ресурс" ХХК

Ашигт малмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

17

 /11:30/ Даваа             I Танхим

Ш.Чимгээ Д.Баярмаа

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Ц.Одмаа

 

18

 /14:00/ Даваа          IV Танхим

"Дитокс" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

М.Батзориг

 

19

 /11:30/ Даваа           V Танхим

Х.Энхбат

Нийслэлийн засаг дарга, НХТЕТГ

барилгын зөвшөөрөл

Д.Оюумаа

 

20

 /13:30/ Даваа           V Танхим

Д.Гэрэлт-Од

Баянгол дүүргийн Засаг дарга, БГДИТХ

газар

Д.Оюумаа

 

21

 /15:30/ Даваа           V Танхим

Л.Дарьбазар

Нийслэлийн засаг дарга, БГДГА

газар

Д.Оюумаа

 

                         Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                       2017 оны 04 дүгээр сарын 11-ний МЯГМАР гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

 /09:00/ Мягмар       II Танхим

"Лира технологи" ХХК

Иргэний нисэхийн ерөнхий газарт

бусад

О.Оюунгэрэл

 

2

 /10:00/ Мягмар       II Танхим

Г.Зургаанжин

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын яамны ТНБД

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

3

 /11:30/ Мягмар       II Танхим

Ц.Болдмаа

Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам

төрийн алба

О.Оюунгэрэл Л.Батбаатар Ц.Мөнхзул

 

4

 /14:00/ Мягмар       II Танхим

Т.Энхжаргал

Налайх дүүргийн засаг даргын тамгын газар

төрийн алба

Ц.Батсүрэн

 

5

 /15:00/ Мягмар       II Танхим

С.Дашдондог

Монгол улсын шадар сайд

төрийн алба

Ц.Мөнхзул О.Оюунгэрэл Л.Батбаатар

 

6

  /09:00/ Мягмар       III Танхим

М.Гэрэлмаа

Уул уурхай хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

төрийн алба

А.Насандэлгэр

 

7

 /09:30/ Мягмар       III Танхим

Ч.Батнасан

Нийслэлийн засаг дарга, БГДЗД

газар

Б.Адъяасүрэн

 

8

  /11:00/ Мягмар       III Танхим

С.Одончимэг нар

Нийслэлийн засаг дарга, СХДЗД

газар

Д.Халиуна

 

9

  /11:30/ Мягмар       III Танхим

Р.Сайнбаяр

Баянзүр дүүргийн засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

10

  /13:30/ Мягмар       III Танхим

"Алтан дөхөм" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ШИНБ

А.Сарангэрэл А.Насандэлгэр Д.Халиуна

 

11

  /14:30/ Мягмар       III Танхим

"Алтайн гянт" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

12

  /10:00/ Мягмар       IV Танхим

Ж.Мөнхбаатар

Эрчим хүчний яамны ТНБД

төрийн алба

Ц.Сайхантуяа

 

13

  /11:00/ Мягмар       IV Танхим

"Эйч Эс Ди" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

акт

Д.Чанцалням

 

14

  /14:00/ Мягмар       IV Танхим

С.Цэрэндолгор

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

15

 /08:30/ Мягмар       V Танхим

Баянзүрх дүүргийн ИТХ

Нийслэлийн засаг дарга

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

16

 /10:00/ Мягмар       V Танхим

"Навчит айрон майнинг" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

17

 /15:00/ Мягмар       V Танхим

А.Гантуяа

Эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

шимтгэл

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

                                Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                        2017 оны 04 дүгээр сарын 12-ны ЛХАГВА гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

 /08:30/ Лхагва                      II Танхим

"Ордос" ХХК

Чингэлтэй дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

О.Оюунгэрэл

 

2

 /09:00/ Лхагва                      II Танхим

"Хангайн жинчлэл" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

эс үйлдэхүй

Л.Батбаатар

 

3

 /10:00/ Лхагва                      II Танхим

С.Нина нар

Нийслэлийн засаг дарга, СХДЗД, ОӨУБЕГ

газар, бүртгэл

Ц.Батсүрэн

 

4

 /11:00/ Лхагва                      II Танхим

Х.Давааням

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

5

 /14:00/ Лхагва                      II Танхим

"Ану сервис" ХХК

Нийслэлийн татварын газар, НТГ-н дарга

татвар

Ц.Батсүрэн

 

6

 /15:00/ Лхагва                      II Танхим

С.Амар

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

7

 /09:30/ Лхагва                      III Танхим

"Тэнгэрийн угалз" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга, НХТЕТГ

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

8

 /10:00/ Лхагва                      III Танхим

"Мастернет" ХХК

НХТЕТГ

газар

А.Насандэлгэр

 

9

 /14:00/ Лхагва                      III Танхим

Д.Бэхбат

Сангийн сайд

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

10

 /10:00/ Лхагва                      IV Танхим

"Монголиан нэшнл рийр ийрт корп" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

М.Батзориг

 

11

 /14:00/ Лхагва                      IV Танхим

Б.Пүрэв-Очир

Баянгол дүүргийн хөдөлмөр халамж үйлчилгээний хэлтэс

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

12

 /10:00/ Лхагва                      V Танхим

Ч.Отгончимэг

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

13

 /11:30/ Лхагва                      V Танхим

Ж.Энх нар

Баянгол дүүргийн 5 дугаар хорооны ИНХ

хурал

Д.Оюумаа

 

14

 /13:30/ Лхагва                      V Танхим

Ж.Хатанбаатар нар

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ Н.Дуламсүрэн Д.Оюумаа

 

15

 /13:30/ Лхагва                      V Танхим

С.Наталья

Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга, НЗД

газар

Д.Оюумаа

 

16

 /14:30/ Лхагва                      V Танхим

"Гурван зангилаа" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

17

/15:30/ Лхагва                      V Танхим

"Монкабель системс" ХХК

Сангийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

тендер

Г.Мөнхтулга

 

                                   Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                  2017 оны 04 дүгээр сарын 13-ны ПҮРЭВ  гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

  /09:30/ Пүрэв         II Танхим

Д.Сэргэлэн

Нийслэлийн газрын алба

газар

Ц.Мөнхзул 

 

2

  /10:00/ Пүрэв         II Танхим

"Лошшур" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

3

  /13:30/ Пүрэв         II Танхим

"Петроматад" ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

Л.Батбаатар

 

4

  /14:30/ Пүрэв         II Танхим

"Альшаа хайрхан" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Ц.Одмаа

 

5

  /09:00/ Пүрэв         III Танхим

"Элчит минералс" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

6

  /10:00/ Пүрэв         III Танхим

Г.Хишигхүү нар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

А.Насандэлгэр Д.Халиуна А.Сарангэрэл

 

7

  /10:30/ Пүрэв          IV Танхим

Л.Мөнгөлжин

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

М.Цэцэгмаа

 

8

  /14:00/ Пүрэв          IV Танхим

Н.Эрдэнэбат

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газар

акт

М.Батзориг

 

9

  /15:30/ Пүрэв          IV Танхим

Н.Чинбат, Г.Жадамба

Улаанбаатар дулааны сүлжээ ТӨХК

акт

Д.Чанцалням

 

10

   /10:30/ Пүрэв          V Танхим

"Гангар хаш" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Д.Оюумаа

 

11

  /13:30/ Пүрэв          V Танхим

"Эрдэс плазм" ХХК нэр бүхий 27 компани

Хан-Уул дүүргийн ИТХ, НБОГ, НЗД

тусгай зөвшөөрөл

Ц.Мөнхзул /С.Төмөрбат/

 

                              Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны                                                                       2017 оны 04 дүгээр сарын 14-ний БААСАН гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

  /09:30/ Баасан          I Танхим

"Аата интернэшнл" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

2

  /10:00/ Баасан          I Танхим

Б.Мягмарсүрэн

ОӨУБЕГ, Үндэсний статистикийн хорооны дарга

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

3

  /10:30/ Баасан          I Танхим

Б.Ганзориг

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Ц.Одмаа

 

4

  /13:30/ Баасан          I Танхим

П.Энхбаяр

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн яамны ТНБД

төрийн алба

Л.Өлзийжаргал

 

5

 /16:00/ Баасан          I Танхим

М.Цолмон

БНСУ дахь хөдөлмөр халамж үйлчилгээний төвийн дарга

төрийн алба

Л.Өлзийжаргал

 

6

   /09:00/ Баасан         II Танхим

"ЧДЧГ" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Л.Батбаатар

 

7

  /10:00/ Баасан         II Танхим

Ж.Батчимэг

Чингэлтэй дүүргийн 14 дүгээр хорооны ИНХ

акт

Ц.Мөнхзул

 

8

   /14:00/ Баасан         II Танхим

"Рэмент" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Ц.Мөнхзул

 

9

   /15:00/ Баасан         II Танхим

Б.Болорчулуун нар

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Л.Батбаатар Н.Долгорсүрэн Ц.Мөнхзул

 

10

   /09:00/ Баасан         III Танхим

Д.Дариймаа

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Халиуна

 

11

   /10:00/ Баасан         III Танхим

Н.Болормаа

Налайх дүүргийн засаг дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

12

   /11:30/ Баасан         III Танхим

П.Эрдэнэсүрэн

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

13

   /13:30/ Баасан         III Танхим

"Сүмбэр худаг" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

14

   /15:00/ Баасан         III Танхим

"Дөрвөн улирлын цэцэрлэг С3" СӨХ

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Сарангэрэл

 

15

 /10:30/ Баасан      IV Танхим

Д.Миеэгомбо

Нийслэлийн засаг дарга, ХУДЗД

газар

М.Батзориг

 

16

 /13:30/ Баасан      IV Танхим

"Богдын хар алт" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Д.Чанцалням М.Цэцэгмаа М.Батзориг

 

17

 /14:00/ Баасан      IV Танхим

Б.Цэрэнжав нарын

Монгол банкны ерөнхийлөгч

акт

Ц.Сайхантуяа

 

18

 /09:00/ Баасан        V Танхим

Ц.Батбаатар С.Лхагваа нар

Сонгино хайрхан дүүргийн засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

19

 /10:00/ Баасан        V Танхим

"Мөнхийн үсэг" ХХК   нар

Нийслэлийн засаг дарга

акт

Ц.Мөнхзул /С.Төмөрбат/

 

20

 /13:30/ Баасан        V Танхим

Ц.Нарантунгалаг

Улсын их хурлын тамгын газрын ЕНБД

төрийн алба

Д.Халиуна

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ                                                       ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.04.10- 04.14/

Даваа гараг

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

 

1

 /10:00/ Даваа        VI Танхим

"Талын харгуй" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

А.Насандэлгэр

 

2

 /11:30/ Даваа        VI Танхим

Я.Сьезд

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

3

 /12:00/ Даваа        VI Танхим

Б.Мөнх-Эрдэнэ

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

4

 /13:30/ Даваа        VI Танхим

Н.Цэдэнбал

Монголын хуульчдын холбоо

бусад

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

 /14:00/ Даваа        VI Танхим

"Дархан хөвөн" ХХК

ОӨУБЕГ

бусад

А.Насандэлгэр

 

6

 /14:30/ Даваа        VI Танхим

"Хүүхдийн хөдөлмөрийн тэвчишгүй хэлбэрүүдийн эсрэг үндэсний сүлжээ" НҮТББ

Монгол улсын засгийн газар

бусад

Ц.Одмаа

 

7

 /15:00/ Даваа        VI Танхим

Д.Бат-Очир

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

төрийн алба

Д.Халиуна

 

8

 /15:30/ Даваа        VI Танхим

У.Байгальмаа

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Ц.Одмаа

 

Мягмар гараг

1

 /09:00/ Мягмар       VI Танхим

Н.Даваасүрэн

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Ц.Сайхантуяа

 

2

 /09:30/ Мягмар       VI Танхим

Монголын сагсан бөмбөгийн холбоо

ОӨУБЕГ

акт

Ц.Мөнхзул

 

3

 /10:00/ Мягмар       VI Танхим

"Голомт банк" ХХК

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

акт, газар

Л.Батбаатар

 

4

 /11:30/ Мягмар       VI Танхим

Ж.Чулуунцэцэг нар

Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

5

 /13:30/ Мягмар       VI Танхим

"Онги гол" ТББ

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

бусад

А.Насандэлгэр

 

6

 /14:00/ Мягмар       VI Танхим

Ц.Мөнхбаатар

ОӨУБЕГ

бусад

А.Насандэлгэр

 

7

 /14:30/ Мягмар       VI Танхим

Ц.Буянжаргал

 Үйлдвэрлэл инновацийн газар

бусад

А.Насандэлгэр

 

8

 /15:30/ Мягмар       VI Танхим

"Каркас" ХХК

Баянгол дүүргийн татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч нар

татвар

Ц.Батсүрэн

 

Лхагва гараг

1

 /11:00/ Лхагва       VI Танхим

"Би Эй И" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

А.Сарангэрэл

 

2

 /13:30/ Лхагва       VI Танхим

Ж.Дашням

Баянгол дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

3

 /14:00/ Лхагва       VI Танхим

"Монголиан коппер корпорейшн" ХХК

Монгол улсын засгийн газар, ТӨБЗГ

акт

М.Батзориг

 

4

 /15:00/ Лхагва       VI Танхим

Д.Болд

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Оюумаа

 

Пүрэв гараг

1

 /09:30/ Пүрэв        VI Танхим

Ө.Болортуяа

Баянзүрх дүүргийн эрүүл мэнд нийгмийн даатгалын хэлтэс

акт

Д.Халиуна

 

2

 /10:00/ Пүрэв        VI Танхим

М.Онолмаа

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Чанцалням

 

3

 /10:30/ Пүрэв        VI Танхим

Ж.Эрдэнэчимэг

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

4

 /11:00/ Пүрэв        VI Танхим

"Мобиком нэтворкс" ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

акт

Л.Батбаатар

 

5

 /11:30/ Пүрэв        VI Танхим

"Бэрэн" ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

О.Оюунгэрэл

 

6

 /14:00/ Пүрэв        VI Танхим

"Лхатоном сервис" ХХК

Хот, суурины ус хангамж, ариутгах татуургын ашиглалт, үйлчилгээг зохицуулах зөвлөл

тусгай зөвшөөрөл

О.Оюунгэрэл

 

Баасан гараг

1

 /10:00/ Баасан       VI Танхим

"Гангүүр" ХХК

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Чанцалням

 

2

 /11:00/ Баасан       VI Танхим

Д.Уртнасан

Баянгол дүүргийн засаг дарга, БЗД-н 22 дугаар хорооны ИНХ

акт

Д.Чанцалням

 

 

Оруулсан 2017-04-07 19:29:23
Үзсэн 402

Хэвлэх | Буцах