Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2017-04-21
Шүүх Захиргааны хэргийн анхан шатны 20 дугаар шүүх
Шүүх хуралдааны зар

                                             Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                      2017 оны 04 дүгээр сарын 24-ний ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

Иргэдийн төлөөлөгчийн нэр

1

 /09:00/ Даваа             I Танхим

"Гангүүр" ХХК

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Чанцалням

 

2

 /10:30/ Даваа             I Танхим

"Монголиан нэшнл рийр ийр корп" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

М.Батзориг

 

3

 /11:00/ Даваа             I Танхим

"Эйч Эс Ди" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Д.Чанцалням

 

4

 /14:00/ Даваа             I Танхим

"Дитокс" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

М.Батзориг

 

5

 /10:30/ Даваа           II Танхим

О.Есөн-Эрдэнэ

Онцгой байдлын Ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

Д.Оюумаа Н.Дуламсүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ

Г.Зандансүрэн

6

 /11:30/ Даваа           II Танхим

Ж.Хатанбаатар нар

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ Н.Дуламсүрэн Д.Оюумаа

 

7

 /13:30/ Даваа           II Танхим

Д.Гэрэлт-Од

Баянгол дүүргийн ИТХ, БГДЗД

газар

Д.Оюумаа 

 

8

 /14:30/ Даваа           II Танхим

"Монголиан эгзекьютерс" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

ашигт малтмал

Н.Дуламсүрэн

 

9

 /09:30/ Даваа           III Танхим

М.Цолмон

БНСУ дахь хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний төвийн дарга

төрийн алба

Л.Өлзийжаргал

 

10

 /10:30/ Даваа           III Танхим

П.Ганбат нар

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

акт

Ц.Одмаа /Н.Дамдинсүрэн/

 

11

 /11:00/ Даваа           III Танхим

"Собт трейд" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

12

 /09:30/ Даваа           IV Танхим

"Хонгор-Эко" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Ц.Мөнхзул

 

13

 /09:30/ Даваа           IV Танхим

"Лошшур" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

14

 /14:00/ Даваа           IV Танхим

С.Нина нар

Нийслэлийн засаг дарга, СХДЗД, ОӨУБЕГ

газар   бүртгэл

Ц.Батсүрэн

 

15

 /15:00/ Даваа           IV Танхим

"Дөрвөн улирлын цэцэрлэг С1" СӨХ

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэл

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

16

 /10:00/ Даваа           V Танхим

С.Мягмарсүрэн

Баянгол дүүргийн ХХҮХ

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

17

 /11:00/ Даваа           V Танхим

С.Батчимэг

Баянгол дүүргийн засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

                                  Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                               2017 оны 04 дүгээр сарын 25-ны МЯГМАР гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

 /10:00/ Мягмар         II Танхим

Д.Уртнасан

Баянгол дүүргийн 22-р хорооны иргэдийн Нийтийн Хурал

бусад

Д.Чанцалням 

 

2

 /13:30/ Мягмар         II Танхим

Д.Миеэгомбо

Нийслэлийн засаг дарга, ХУДЗД

газар

М.Батзориг 

 

3

  /10:00/ Мягмар        III Танхим

Н.Эрдэнэбат

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын байцаагч

акт

М.Батзориг 

 

4

  /11:00/ Мягмар        IV Танхим

М.Онолмаа

Чингэлтэй дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Д.Чанцалням

 

5

  /14:00/ Мягмар       IV Танхим

"Каркас" ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч

татвар

Ц.Батсүрэн

 

6

  /15:00/  Мягмар        IV Танхим

Б.Болорчулуун нар

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Л.Батбаатар Ц.Батсүрэн Н.Долгорсүрэн

 

7

 /10:00/ Мягмар       V Танхим

М.Гэрэлмаа

Уул уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны ТНБД

төрийн алба

А.Насандэлгэр

 

8

 /11:00/ Мягмар       V Танхим

Ч.Батнасан

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга, НЗД

газар

Д.Халиуна /Б.Адъяасүрэн/

 

9

  /14:00/ Мягмар         V Танхим

"Онги голынхон" ТББ

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

тусгай зөвшөөрөл

А.Насандэлгэр

 

10

 /15:00/ Мягмар       V Танхим

Р.Сайнбаяр

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга 

газар

Б.Адъяасүрэн

 

                                       Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                2017 оны 04 дүгээр сарын 26-ны ЛХАГВА гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

 /09:30/ Лхагва                      II Танхим

С.Наталья

Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга, НЗД

газар

Д.Оюумаа

 

2

 /11:00/ Лхагва                      II Танхим

О.Мэндсайхан

ОӨУБЕГ

бүртгэл

М.Батзориг

 

3

 /13:30/ Лхагва                      II Танхим

"Гурван зангилаа" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Д.Оюумаа

 

4

 /14:30/ Лхагва                      II Танхим

"Элчит минералс" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

тусгай зөвшөөрөл

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

 /15:30/ Лхагва                      II Танхим

"Петро чайна дачин тамсаг" ХХК

Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын газрын улсын байцаагч нар

акт

Б.Мөнх-Эрдэнэ Д.Оюумаа Н.Дуламсүрэн

 

6

 /09:30/ Лхагва                      III Танхим

"Тэнгэрийн угалз" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга, НХТЕТГ

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

7

 /13:30/ Лхагва                      IV Танхим

Ж.Дашням

Баянгол дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

бүртгэл

Л.Батбаатар

 

8

 /10:00/ Лхагва                      V Танхим

Ц.Мөнхбаатар

ОӨУБЕГ-н дарга

төрийн алба

А.Насандэлгэр 

 

9

 /11:00/ Лхагва                      V Танхим

Д.Бэхбат

Монгол улсын сангийн сайд

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

10

 /14:00/ Лхагва                      V Танхим

Ц.Буянжаргал

Нийслэлийн үйлдвэрлэл инновацийн газрын дарга

төрийн алба

А.Насандэлгэр 

 

                                   Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                             2017 оны 04 дүгээр сарын 27-ны ПҮРЭВ  гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

  /09:00/ Пүрэв         II Танхим

"Чайна Голден сий Петролиум инвестмент" ХХК

Монгол улсын Засгийн газар, АМГТГКХ

тусгай зөвшөөрөл

Б.Мөнх-Эрдэнэ Д.Оюумаа Н.Дуламсүрэн

А.Баасансүрэн

2

  /10:30/ Пүрэв         II Танхим

"Гангар хаш" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

тусгай зөвшөөрөл

Д.Оюумаа

 

3

  /13:30/ Пүрэв         II Танхим

Ц.Батбаатар, С.Лхагваа

Сонгинохайрхан дүүргийн засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

4

  /14:30/ Пүрэв         II Танхим

Г.Ням-Очир нар

Баянгол дүүргийн хөдөлмөр халамж үйлчилгээний хэлтсийн дарга

төрийн алба

Д.Оюумаа

 

5

  /09:30/ Пүрэв         III Танхим

С.Оргил

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Н.Дамдинсүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ Л.Өлзийжаргал

 

6

  /11:00/ Пүрэв         III Танхим

С.Бумангэрэл, Б.Батболд

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Ц.Одмаа /Н.Дамдинсүрэн/

 

7

  /13:30/ Пүрэв         III Танхим

У.Байгальмаа

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Ц.Одмаа /Н.Дуламсүрэн/

 

8

  /14:00/ Пүрэв         III Танхим

"Аата интернэйшнл инк" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

9

  /09:00/ Пүрэв          IV Танхим

Т.Энхжаргал

Налайх дүүргийн засаг даргын тамгын газар

төрийн алба

Ц.Батсүрэн

 

10

  /15:00/ Пүрэв          IV Танхим

"Петро матад" ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн ТУБ

татвар

Л.Батбаатар

 

11

   /10:00/ Пүрэв          V Танхим

"МҮХК" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга, СХДЗД

газар

Б.Адъяасүрэн

 

12

  /11:00/ Пүрэв          V Танхим

Н.Энхцогт

Монгол улсын Засгийн газар, Сангийн сайд, ГЕГ

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

13

  /14:00/ Пүрэв          V Танхим

Г.Хишигхүү

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

А.Насандэлгэр Д.Халиуна А.Сарангэрэл

Б.Сумъяа

14

  /15:00/ Пүрэв          V Танхим

"Нурамт холдинг" ХХК

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн яамны ТНБД

акт

А.Сарангэрэл

 

                                     Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                              2017 оны 04 дүгээр сарын 28-ны БААСАН гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

   /11:00/ Баасан         I Танхим

"Богдын хар алт" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

ашигт малтмал

Д.Чанцалням М.Батзориг М.Цэцэгмаа

 

2

   /09:30/ Баасан         II Танхим

Л.Ган-Өлзий

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын дарга

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

3

   /10:00/ Баасан         II Танхим

"Мөнхийн үсэг" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

С.Төмөрбат

 

4

  /11:30/ Баасан         II Танхим

Монгол банк

Монгол улсын Шадар сайд, ОӨУБЕГ

акт

Н.Дуламсүрэн

 

5

  /13:30/ Баасан         II Танхим

"ЖБГУ" ХХК

Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

акт

Н.Дуламсүрэн

 

6

  /15:30/ Баасан         II Танхим

Ц.Өнөрзаяа

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

7

  /11:00/ Баасан         III Танхим

З.Энхмөнх

ОӨУБЕГ

бүртгэл

М.Батзориг

 

8

  /13:30/ Баасан         III Танхим

Д.Оюунцэцэг

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

А.Сарангэрэл

 

9

   /10:00/ Баасан         IV Танхим

"Мөнхийн үсэг" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга 

газар

Ц.Мөнхзул /С.Төмөрбат/

 

10

  /11:00/ Баасан         IV Танхим

Б.Дамба нар

Нийслэлийн Засаг дарга, СБДЗД, БГДЗД

бусад

Н.Долгорсүрэн

 

11

  /13:30/ Баасан         IV Танхим

"Ремет" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Ц.Мөнхзул Л.Батбаатар А.Насандэлгэр

Т.Чулуунцэцэг

12

  /14:30/ Баасан         IV Танхим

"Барилга" ХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын улсын байцаагч

төрийн хяналт шалгалт

Н.Долгорсүрэн

 

13

  /15:00/ Баасан         IV Танхим

"ЧДЧГ" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

газар

Л.Батбаатар

 

14

 /11:00/ Баасан        V Танхим

"Мон-Аналитик" ХХК

Сүхбаатар дүүргийн газрын алба

газар

Б.Адъяасүрэн

 

15

 /14:00/ Баасан        V Танхим

Г.Баянмөнх

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Б.Адъяасүрэн

 

16

 /15:00/ Баасан        V Танхим

Д.Дариймаа

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Халиуна

 

17

 /16:00/ Баасан        V Танхим

"Сүмбэр худаг" ХХК

Ашигт малтмалг газрын тосны газар

ашигт малтмал

Б.Адъяасүрэн

 

                                          НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ                                                   ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.04.24- 04.28/

Даваа гараг

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

 

1

 /09:30/ Даваа          VI Танхим

Х.Халиун

Хан-Уул дүүргийн ИТХ-н ажлын албаны дарга

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

2

 /09:40/ Даваа          VI Танхим

"Хүүхдийн хөдөлмөрийн тэвчишгүй хэлбэрүүдийн эсрэг үндэсний сүлжээ" ТББ

Монгол улсын засгийн газар

акт

Ц.Одмаа /Н.Дамдинсүрэн/

 

3

 /10:00/ Даваа          VI Танхим

А.Алтантуяа

Чингэлтэй дүүргийн засаг дарга

газар

А.Насандэлгэр

 

4

 /14:30/ Даваа          VI Танхим

"Увс дулааны станц" ХХК

Хот, сууррины ус хангамж, ариутгах татуургын ашиглалт, үйлчилгээг зохицуулах зөвлөл

акт

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

Мягмар гараг

1

 /09:00/ Мягмар       VI Танхим

"Онсэгэ" ХХК

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга 

газар

М.Батзориг

 

2

 /09:30/ Мягмар       VI Танхим

Л.Эрдэнэтуяа

Гэр бүл хүүхэд залуучуудын хөгжлийн газрын дарга

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

3

 /10:00/ Мягмар       VI Танхим

"Штайн коле" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтийн дарга

ашигт малтмал

Н.Дуламсүрэн

 

4

 /10:30/ Мягмар       VI Танхим

Ж.Чулуунцэцэг нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

5

 /11:30/ Мягмар       VI Танхим

Монгол банк

Монгол улсын Шадар сайд, ОӨУБЕГ

акт

Н.Дуламсүрэн

 

6

 /13:30/ Мягмар       VI Танхим

Б.Гэрэлмаа Д.Чинбат

Улаанбаатар хот дахь гаалийн газар

гааль

Н.Долгорсүрэн

 

 Лхагва гараг

1

 /11:30/ Лхагва       VI Танхим

Д.Амгаланбаатар В.Оюумаа

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

эс үйлдэхүй

Д.Оюумаа

 

2

 /14:30/ Лхагва       VI Танхим

"Би Эй Би" ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

газар

А.Сарангэрэл

 

Пүрэв гараг

1

 /09:30/ Пүрэв        VI Танхим

Х.Цэдэнбал

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

2

  /10:30/ Пүрэв          VI Танхим

О.Аззаяа нар

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

акт

Н.Дуламсүрэн

 

3

 /11:30/ Пүрэв        VI Танхим

"Кингсаплай" ХХК

Чингэлтэй дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

Н.Дуламсүрэн

 

4

 /14:00/ Пүрэв        VI Танхим

А.Ардах

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, БЗДГА, БЗДХҮЗЗГ

акт

Д.Чанцалням

 

Оруулсан 2017-04-21 19:24:04
Үзсэн 100

Хэвлэх | Буцах