Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2017-04-28
Шүүх Захиргааны хэргийн анхан шатны 20 дугаар шүүх
Шүүх хуралдааны зар

                                                 Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                      2017 оны 05 дугаар сарын 01-ний ДАВАА гарагийн шүүх хуралдааны зар

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

Иргэдийн төлөөлөгчийн нэр

1

 /10:00/ Даваа             I Танхим

"Тэнгис-Өргөө" СӨХ

Орон сууц нийтийн аж ахуй удирдах газар, ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Халиуна Б.Адъяасүрэн А.Сарангэрэл

 

2

 /13:30/ Даваа             I Танхим

Ө.Болортуяа

Баянзүрх дүүргийн ЭМНДХ-н дарга

төрийн алба

Д.Халиуна 

 

3

 /10:30/ Даваа           II Танхим

"Монголиан нэшнл рийр ийр корп" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

М.Батзориг

 

4

 /11:00/ Даваа           II Танхим

Ж.Мөнхбаатар

Эрчим хүчний яамны ТНБД

төрийн алба

Ц.Сайхантуяа

 

5

 /14:00/ Даваа           II Танхим

Н.Даваасүрэн

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

газар

Ц.Сайхантуяа

 

6

 /09:30/ Даваа           III Танхим

Ц.Содгэрэл нар

Нийслэлийн Засаг дарга, БГДЗД, НЕТГ, НМХГ

эс үйлдэхүй

С.Төмөрбат

 

7

 /10:30/ Даваа           III Танхим

Л.Болормаа

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

8

 /11:30/ Даваа           III Танхим

Ч.Зоригт

Налайх дүүргийн Засаг дарга

төрийн алба

Д.Оюумаа

 

9

 /13:30/ Даваа           III Танхим

Г.Адьяа

Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

тусламж

Д.Оюумаа

 

10

 /14:30/ Даваа           III Танхим

П.Энхмаа

ОӨУБЕГ

төрийн алба

С.Төмөрбат

 

11

 /15:30/ Даваа           III Танхим

"Эвэрласт" ХХК

Ашигт малтмалын газрын Сонгон шалгаруулах комисс

ашигт малтмал

Н.Дуламсүрэн Д.Оюумаа         Б.Мөнх-Эрдэнэ

С.Наранбаатар

12

 /09:30/ Даваа           IV Танхим

Г.Батхуяг нарын

Нийслэлийн Засаг дарга, Нийслэлийн газрын алба

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

13

 /10:00/ Даваа           IV Танхим

М.Отгонжаргал

Нийслэлийн өмчийн харилцааны газар, НГА

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

14

 /11:00/ Даваа           IV Танхим

П.Энхбаяр

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн яамны ТНБД

төрийн алба

Л.Өлзийжаргал

 

15

 /13:30/ Даваа           IV Танхим

Ж.Цэрэнноров

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

газар

Г.Мөнхтулга

 

16

 /09:30/ Даваа           V Танхим

Т.Чулуунгэрэл

Налайх дүүргийн Засаг дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

17

 /10:30/ Даваа           V Танхим

С.Нямжав

Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

төрийн алба

Н.Долгорсүрэн

 

18

 /11:00/ Даваа           V Танхим

О.Содномдорж нарын 4 иргэн

ОӨУБЕГ-н дарга

төрийн алба

Л.Батбаатар

 

19

 /13:30/ Даваа           V Танхим

Д.Золбоо

Улсын их хурлын Тамгын газрын ЕНБД

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

20

 /14:30/ Даваа           V Танхим

Ж.Жамсранжав нар

Нийслэлийн Засаг дарга 

газар

Ц.Мөнхзул

 

21

 /15:00/ Даваа           V Танхим

Т.Энхжаргал

Налайх дүүргийн Засаг даргын тамгын газар

төрийн алба

Ц.Батсүрэн

 

22

 /15:30/ Даваа           V Танхим

"Барилга" ХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч

төрийн хяналт шалгалт

Н.Долгорсүрэн

 

                                           Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                   2017 оны 05 дугаар сарын 02-ны МЯГМАР гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

 /09:00/ Мягмар         II Танхим

"Сүмбэр худаг" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Б.Адъяасүрэн

 

2

 /14:00/ Мягмар         II Танхим

Ноён уулаа аваръя НҮТББ

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Д.Чанцалням М.Батзориг М.Цэцэгмаа

Б.Батчулуун

3

 /09:30/ Мягмар         III Танхим

Ч.Мэндсайхан

Хан-Уул дүүргийн ИТХ-н Тэргүүлэгчид

төрийн алба

С.Төмөрбат

 

4

 /10:30/ Мягмар         III Танхим

Б.Хандхүү

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Д.Оюумаа

 

5

 /11:30/ Мягмар         III Танхим

В.Оюумаа Д.Амгаланбаатар

Авилгатай тэмцэх газар

эс үйлдэхүй

Д.Оюумаа

 

6

 /13:30/ Мягмар         III Танхим

"Алтанбил" ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

С.Төмөрбат        Н.Дуламсүрэн Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

7

 /15:30/ Мягмар         III Танхим

Ц.Өнөрзаяа

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

8

  /09:30/ Мягмар        IV Танхим

С.Энхмаа

Цаг уур, орчны шинжилгээний газрын дарга

төрийн алба

Н.Дамдинсүрэн

 

9

  /10:30/ Мягмар        IV Танхим

Н.Элбэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

газар

Л.Өлзийжаргал

 

10

  /11:30/ Мягмар        IV Танхим

"Сонин хад" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Н.Дамдинсүрэн

 

11

  /13:30/ Мягмар        IV Танхим

Г.Ганзориг

Сонгино хайрхан дүүргийн Засаг дарга, НЗД, ОӨУБЕГ

газар

Г.Мөнхтулга Ц.Одмаа Л.Өлзийжаргал

 

12

 /09:00/ Мягмар       V Танхим

"Оюу толгой" ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын улсын байцаагч

акт

Л.Батбаатар

 

13

 /09:00/ Мягмар       V Танхим

Б.Болорчулуун нар

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Л.Батбаатар Ц.Мөнхзул Н.Долгорсүрэн

 

14

 /10:00/ Мягмар       V Танхим

Д.Туяа

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

төрийн алба

О.Оюунгэрэл

 

15

  /11:00/ Мягмар         V Танхим

"Лхатоном сервис" ХХК

Хот, суурины ус хангамж, ариутгах татуургын ашиглалт, үйлчилгээг зохицуулах зөвлөл

акт

О.Оюунгэрэл

 

16

 /14:00/ Мягмар       V Танхим

"Баялаг налайх" ХХК

Налайх дүүргийн Засаг дарга, НДГА, НЗД

газар

Л.Батбаатар

 

17

 /14:00/ Мягмар       V Танхим

"Нью констракшн" ХХК

Анагаахын шинжлэх ухааны үндэсний их сургуулийн, Сангийн яам

тендер

О.Оюунгэрэл

 

18

 /15:00/ Мягмар       V Танхим

Т.Наранцэцэг нарын нэр бүхий 19 иргэн

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Ц.Мөнхзул

 

                                     Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                              2017 оны 05 дугаар сарын 03-ны ЛХАГВА гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

 /13:30/ Лхагва                      II Танхим

Д.Өлзийбаяр

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Б.Адъяасүрэн

 

2

 /15:00/ Лхагва                      II Танхим

Д.Бэхбат

Сангийн сайд

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

3

 10:30/ Лхагва                      III Танхим

"Таван Улаан" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

4

 /11:30/ Лхагва                      III Танхим

Л.Болормаа

ОӨУБЕГ

бүртгэл

Н.Дуламсүрэн

 

5

 /13:30/ Лхагва                      III Танхим

Д.Гэрэлт-Од

Баянгол дүүргийн Засаг дарга, БГДИТХ

газар

Д.Оюумаа

 

6

 /15:30/ Лхагва                      III Танхим

"Штайнколе" ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Н.Дуламсүрэн

 

7

 /16:30/ Лхагва                      III Танхим

"Чайна голден сий петролиум" ХХК

Засгийн газар

гэрээ

Б.Мөнх-Эрдэнэ Н.Дуламсүрэн  Д.Оюумаа

 

8

 /09:30/ Лхагва                      IV Танхим

Н.Уранчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга, БГДЗД, ОӨУБЕг

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

9

 /10:00/ Лхагва                      IV Танхим

Ц.Урсгал

Баянгол дүүргийн Засаг дарга 

газар

А.Насандэлгэр

 

10

 /14:00/ Лхагва                      IV Танхим

Д.Нямхүү         Б.Бум-Эрдэнэ

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

11

 /09:30/ Лхагва                      V Танхим

А.Цолмон нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга, СБДГА

газар

Ц.Мөнхзул

 

12

 /14:00/ Лхагва                      V Танхим

Г.Оюунбилэг

Хөдөлмөр нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Л.Батбаатар

 

                                               Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                      2017 оны 05 дугаар сарын 04-ний ПҮРЭВ  гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

  /10:00/ Пүрэв         II Танхим

Н.Чинбат, Г.Жадамба

"Улаанбаатар дулааны сүлжээ" ТӨХК

акт

Д.Чанцалням

 

2

  /13:30/ Пүрэв         II Танхим

Б.Цэрэнжав нарын

Монгол банкны Ерөнхийлөгч

акт

Ц.Сайхантуяа

 

3

  /14:00/ Пүрэв         II Танхим

Т.Түмэндэмбэрэл

ОӨУБЕГ

бүртгэл

А.Насандэлгэр

 

4

  /15:30/ Пүрэв         II Танхим

Л.Норжинсүрэн нарын

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ С.Төмөрбат Н.Дуламсүрэн

 

5

  /09:30/ Пүрэв         III Танхим

"Эрдэс плакм" ХХК нарын нэр бүхий 27 компани

Хан-Уул дүүргийн ИТХ, НБОГ, НЗД

тусгай зөвшөөрөл

С.Төмөрбат

 

6

  /10:00/ Пүрэв         III Танхим

Ж.Эрдэнэчимэг

Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

газар

Д.Халиуна

 

7

  /10:30/ Пүрэв         III Танхим

Н.Ням-Осор

Баянгол дүүргийн ЭМНДХ

төрийн алба

Д.Оюумаа

 

8

  /11:30/ Пүрэв         III Танхим

Ж.Алтанжаргал

Ус сувгийн удирдах газар

акт

Н.Дуламсүрэн

 

9

  /13:30/ Пүрэв         III Танхим

Б.Батцэцэг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, ОӨУБЕГ

газар

Д.Оюумаа

 

10

  /15:00/ Пүрэв         III Танхим

Л.Эрдэнэтуяа

Гэр бүл, хүүхэд, залуучуудын хөгжлийн газрын дарга

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

11

  /16:30/ Пүрэв         III Танхим

"Кингсаплай" ХХК

Чингэлтэй дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

Н.Дуламсүрэн

 

12

  /08:30/ Пүрэв          IV Танхим

"Бүрэн цутгамал" ХХК

Эрчим хүчний яамны улсын байцаагч

албан шаардлага

Л.Өлзийжаргал

 

13

  /11:00/ Пүрэв          IV Танхим

"Як" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Б.Адъяасүрэн

 

14

  /14:00/ Пүрэв          IV Танхим

Д.Ангар нар

Нийслэлийн Засаг дарга 

газар

Л.Өлзийжаргал

 

15

   /09:30/ Пүрэв          V Танхим

Б.Мөнх-Эрдэнэ

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

16

  /11:00/ Пүрэв          V Танхим

Х.Давааням

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

17

  /13:30/ Пүрэв          V Танхим

Т.Наранхишигт

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

18

  /14:30/ Пүрэв          V Танхим

"Лира технологи" ХХК

Иргэний нисэхийн Ерөнхий газар

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

                                          Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн                                                     2017 оны 05 дугаар сарын 05-ны БААСАН гарагийн шүүх хуралдааны зар

1

   /10:00/ Баасан         I Танхим

"Амфибол" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

шийдвэр

А.Насандэлгэр

 

2

   /11:00/ Баасан         II Танхим

"Эйч Эс Ди" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Чанцалням

 

3

   /14:00/ Баасан         II Танхим

"Богдын хар алт" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

Д.Чанцалням М.Батзориг М.Цэцэгмаа

 

4

  /11:00/ Баасан         III Танхим

Х.Халиун

Хан-Уул дүүргийн ИТХ

төрийн алба

Н.Дуламсүрэн

 

5

  /14:30/ Баасан         III Танхим

"Монголиан эгзекьютерс" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

тусгай зөвшөөрөл

Н.Дуламсүрэн

 

6

  /16:30/ Баасан         III Танхим

Ж.Чулуунцэцэг нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

газар

Н.Дуламсүрэн

 

7

   /09:30/ Баасан         IV Танхим

"Хан бүргэдэй" ХХК

Сонгино хайрхан дүүргийн Засаг дарга, СХДГА, СХДИТХ

газар

Н.Дамдинсүрэн

 

8

 /09:00/ Баасан        V Танхим

"Эм ди секьюритис" ХХК, "Маркентайл хаус инк оф Азиа" ХХК

Монгол банкны Ерөнхийлөгч

акт

Ц.Батсүрэн

 

9

 /11:00/ Баасан        V Танхим

Б.Золжаргал

ОӨУБЕГ

бүртгэл

О.Оюунгэрэл

 

10

 /13:30/ Баасан        V Танхим

Х.Буянжаргал

Нийслэлийн хот төлөвлөлт ерөнхий төлөвлөгөөний газар

газар

О.Оюунгэрэл

 

11

 /14:30/ Баасан        V Танхим

"Ассист" ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

газар

Н.Долгорсүрэн

 

12

 /16:00/ Баасан        V Танхим

"Бэрэн групп" ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын хэлтэс

татвар

О.Оюунгэрэл

 

                                                    НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ                                                           ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2017.05.01- 05.05/

Даваа гараг

Он сар, өдөр

Нэхэмжлэгчийн нэр

Хариуцагчийн нэр

Маргааны төрөл

Шүүгчийн нэр

 

1

 /09:30/ Даваа          VI Танхим

П.Ганцэцэг нар

Чингэлтэй дүүргийн ХХҮХ-н дарга

төрийн алба

А.Насандэлгэр

 

2

 /10:00/ Даваа          VI Танхим

З.Доржсүрэн нар

Сонгино хайрхан дүүргийн ИТХ

бусад

А.Насандэлгэр

 

3

 /11:00/ Даваа          VI Танхим

Р.Эрдэнэсайхан Б.Мөнхтөр

Хүнс хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн яамны ТНБД

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

4

 /11:30/ Даваа          VI Танхим

И.Пүрэвсүрэн

Төр Засгийн үйлчилгээ үзүүлэх газар

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

5

 /13:30/ Даваа          VI Танхим

"Талын эрэлчин групп" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газры Кадастрын хэлтэс

ашигт малтмал

О.Оюунгэрэл

 

6

 /13:30/ Даваа          VI Танхим

О.Ариунаа

Нийслэлийн Засаг дарга

газар

О.Оюунгэрэл

 

7

 /14:00/ Даваа          VI Танхим

Д.Дашдаваа

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газрын дарга

төрийн алба

Н.Дамдинсүрэн

 

8

 /14:30/ Даваа          VI Танхим

С.Сүхбаатар нар

Баянгол дүүргийн 6-р хорооны ИНХ-н дарга

бусад

Н.Дамдинсүрэн

 

Мягмар гараг

1

 /11:00/ Мягмар       VI Танхим

Д.Жаргалсүрэн

Баянгол дүүргийн ХХҮХ

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

2

 /11:30/ Мягмар       VI Танхим

Э.Ариунгэрэл нар

Нийслэлийн өмчийн харилцааны газар

төрийн алба

А.Сарангэрэл

 

 Лхагва гараг

1

 /11:30/ Лхагва       VI Танхим

Б.Отгонзаяа

Нийслэлийн газрын алба, НӨХГ

төрийн алба

Г.Мөнхтулга

 

2

 /13:30/ Лхагва       VI Танхим

У.Дашчирэв

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

3

 /14:00/ Лхагва       VI Танхим

С.Ууганбаатар

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

4

 /11:30/ Лхагва       VI Танхим

Б.Эрдэнэцэцэг

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд

төрийн алба

Д.Чанцалням

 

Пүрэв гараг

1

 /09:30/ Пүрэв          VI Танхим

"Анд хуйшан" ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газры Кадастрын хэлтсийн дарга

төрийн алба

Б.Адъяасүрэн

 

2

 /11:00/ Пүрэв          VI Танхим

Т.Эрдэнэчулуун нар

Чингэлтэй дүүргийн ХХҮХ-н дарга

төрийн алба

Ц.Мөнхзул

 

3

  /13:30/ Пүрэв          VI Танхим

Л.Болортунгалаг

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан, спортын яамны ХШҮДАГ-н дотоод аудитор

акт

А.Сарангэрэл

 

4

  /15:00/ Пүрэв          VI Танхим

Б.Ананд

Чингэлтэй дүүргийн ЭМНДХ

бусад

Ц.Мөнхзул

 

Баасан гараг

1

  /16:30/ Баасан          VI Танхим

Ц.Цэрэнханд нар

Нийслэлийн Засаг дарга, БЗДГА, НИТХ

газар

Д.Чанцалням

 

Оруулсан 2017-04-28 19:26:22
Үзсэн 273

Хэвлэх | Буцах